| allexia_9285 a întrebat:

Ce pot sa fac? am sanii mari si din cauza ca sunt grei sunt putin lasati ce pot sa fac sa nu se m-ai lase? plsS multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Nu ma prea pricep dar cred ca ti trebuie un corsetbig grin

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Poarta sutien mare greutate.-_-'

| Feliciann a răspuns:

Sutienul este gandit sa nu se lase pieptul

daca mai ai intrebari id meu este capelinul

| valyshoru a răspuns:

Doamneeeeee, n-am crezut ca aud asa ceva de la o femeie. Dami-i mie sa ti-i ling pana se topesc LOL rolling on the floor

| Ariana001 a răspuns:

Poarta sutien cu o marime mai mica big grin

| Anamaria8290 a răspuns:

Draga mea o femeie cu sanii mari e minunata, dar trebuie sai si ingrijesti.trebuie sa porti mereu sutien deoarece isi vor pierde din alasticitate si vor fi mereu lasati.nu neglija treaba asta.pentru ca te va ajuta foarte mult