| anonim_4396 a întrebat:

Ce procent acordati sexului intr-o relatie indiferent de durata ei?

Răspuns Câştigător
| byank a răspuns:

Cam 40 %. restul procentajelor li se atribuie iubirii, respectului, increderii, si comportamentului in general

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cam 60-70%. E foarte important; nu cred ca ar putea sustine singur o relatie sanatoasa, dar cred ca e esential intr-una.

| Frogie a răspuns:

Acum depinde...sexul e foarte important si in primul rand nu este o joaca... si e important daca e din dragoste... 100 % alaturi de dragostea pe care i`o port partenerului. love struck

| Encore a răspuns:

Pentru mine 50%.

| M.J. a răspuns:

Depinde de fiecare persoana...pe ce se bazeaza mai mult.eu...1%

| domidoc a răspuns:

De regula de acolo incepe.Si,daca e de calitate, o mentine.

| alin88 a răspuns:

Cam 50 %. Viata sexuala in cuplu este o conditie necesara dar nu si suficienta.

| doareu_6634 a răspuns:

Cam 50% sunt importante sentimentele atat cat si sexul sunt intr-o balanta