| elenababy a întrebat:

Ce puteti spune despre barbatul Fecioara? E suparacios, ambitios, incapatanat, mincinos? Se oftica repede? daca da, cat il tine supararea/oftica? Nu vreau raspunsuri luate de la caracteristicile zodiei de pe diferite site-uri unde sunt detaliate caracteristicile zodiei, ci vreau raspunsuri din propria experienta - daca ati avut vreo relatie cu un barbat Fecioara, daca cunoasteti si daca sunteti.

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca-i din fecioara e si musai sa fie virgin.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu am un prieten(amic...sa nu intelegi gresit) destul de bun care e fecioara si suntem destul de apropiati dar nu e asa cum se spune ca sunt fecioarele(sacaitoare, enervante, obsedate de perfectiune).eu (eu sunt leu ...depinde si ce esti tu) ma inteleg minunat cu el. deci depinde si de el dar si de tinethinking

| Yaguar a răspuns:

Totul este clar cu cei care spun despre compatibilitatea zodiilor, Crezi ca daca acolo se zice ca totul ii bine asa si va fi ori daca spun ca este rau asa si va fi, nu are nici cea mai mica legatura daca nu crezi ea niste persoane fericite (Poti sa ei familii ), si ea un numar bun din cele fericite si un numar bun din cele care nu au o familie normala (Poti sa ei si alcooloci si pe cei care isi maltrateaza femeia si copii...). Sudiazale o sa vezi ce povesti mai sunt si aceste zodii.

| xCancell a răspuns:

Eu sunt zodia fecioara, ma supar foarte greuu... daca-mi propun ceva nu ma las pana nu fac;
Sunt mai ales incapatanatlaughing
Cu minciunile o las moale, stiu ca nu tine;
Mda...ma cam oftic uneori,
Supararea, tine in functie de ce fapta a fost facuta, eu de ex cel mai mult timp am fost suparat p cel mai bun pr 1 orastraight face;
Oftica la mine tine.f putin in jur de 2-3 minutehappy. daca mai vrei si alte detalii sa-mi zici. sper ca te-am ajutat Bye!

| kalmizen a răspuns:

Fcioara e o zodie de pamant si se intelege bine cu leul capricornul
taur si mai putin bine cu zodiile de apa: pesti gemeni aproape deloc cu zodiile de foc: sagetaor balanta
Fecioara e o zodie de intelepciune si care se supara greu