| elenababy a întrebat:

Barbatul Fecioara e suparacios, ambitios, incapatanat, mincinos? Se oftica repede? Daca da, cat il tine supararea/oftica? Nu vreau raspunsuri luate de la caracteristicile zodiei de pe diferite site-uri unde sunt detaliate caracteristicile zodiei, ci vreau raspunsuri din propria experienta - daca ati avut vreo relatie cu un barbat Fecioara, daca cunoasteti si daca sunteti.

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Cunosc un baiat - o cunostinta - nu este mare de varsta - poate cd mai creste o sa fie altfel dar acum tare prost este ( iarta-ma Doamne dar este adevar )si nu -si da seama ca tot ce face este numai impotriva lui si spre multumirea dusmanilor

| Giinger a răspuns:

Eu personal cunosc un baiat fecioara si pot spune ca nu e suparaciosAre ambitie. E incapatanatlaughing Nu m-a mintit niciodata. Ar sti ca ma raneste si ii pasa de asta/ De ofticat se mai oftica pe mine...dar ne impacam un doilaughing nu avem o relatie insa. Suntem doar prieteni. laughing
big hug o seara placuta!

| Atreides2 a răspuns:

Sunt Fecioara. Nascut pe 24 august pe undeva prin anii 90.
Suparacios, da suntem nitel dar ne trece repede. Incapatanati rau de tot. Daca l-ai ranit rau, sa te tii ca nu uita cu una cu doua dar daca faci prima miscare ii trece repede.
Daca te iubeste nici nu are nevoie de prea multa ...convingere. suntem ca niste caini Beagle... loiali si tot timpul optimisti.
Mincinos... Pai din cati prieteni fecioara am, cred ca peste 80% avem probleme cu memoria, asa ca daca mintim uitam ce naiba am mintit si decat sa fii apoi prins cu mata in sac mai bine spui adevarul si gata ai scapat de situatiile mai neplacute...
Oircum mai toti baietii din zodia sunt hazlii asa ca stai fara grija.

| trăncănici a răspuns:

Dacă i-ai greşit cu ceva, recunoaşte şi cere-i scuze. Dacă supărarea persistă, spune-i că ai vrea să-ţi recuperezi greşeala întrebîndu-l pe el cum ai putea face! E calea cea mai apreciată de către bărbaţi.

| crisxd a răspuns:

Sunt zodia fecioara. Suparacios nu prea sunt, ambitios da, incapatanat hmm depinde de persoana, mincinos nu! Iar supararea imi trece repede, cel putin mie, personal! Daca vrei sa ai o relatie cu un barbat fecioara, nu il trada, pentru ca daca te iubeste cu adevarat, iti va oferi pur si simplu totul!