| elenababy a întrebat:

Cum e barbatul Fecioara? E suparacios, ambitios, incapatanat, mincinos? Se oftica repede? Daca raspunsul este da, cat il tine supararea/oftica? Nu vreau raspunsuri luate de la caracteristicile zodiei de pe diferite site-uri unde sunt detaliate caracteristicile zodiei, ci vreau raspunsuri din propria experienta - daca ati avut vreo relatie cu un barbat Fecioara, daca cunoasteti si daca sunteti.

2 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Barbatul Feciora este foarte suparacios, gelos si vrea mereu sa i se dea dreptate. Daca stii cum sa il iei supararea ii trece foarte repede, dar asta depinde si de ce fel de barbat e.Nu intotdeauna conteaza zodia.

| luciantrue a răspuns:

BabyElena, realitatea este in functie de cel ce o percepe.
Si da, asculta-ti vocea ta interioara(intuitia...) cel mai bun raspuns doar tu il vei gasi pentru tine, altul va fi irelevant si folositor doar emitatorului. Hint: deja il cam desconsideri pe tanarul fecior.