| TheSoldier a întrebat:

Despre ce lucruri ar trebui sa vorbesc la o prima intalnire? happy

15 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Orice **** care va leaga si incearca sa fii amuzant.De la seriale pana la chestii de viata.

| Pricked a răspuns:

Despre inteligenţa mea surprinzătoare.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Pricked):

Vor sa discute mai mult de doua minute totusi.

| Pricked a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu trebuia să-mi dovedeşti pentru a 2-a oară că eşti idiot, Ioane.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Pricked):

Slabuta replica! Hai ca reusesti mai mult.Gandeste bine!

| Pricked a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Uite şi-a treia dovadă. Te rog, încetează, căci te avânţi spre statutul de smintit imbecil cu fiecare reply pe care-l dai.
Iar eu nu-s obişnuită să mă cert cu d-ăştia, mă Ioane.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Pricked):

Eaaa hai sa fim seriosi. Unde e cazul nu vad sa fi zis ceva porcos. La chestii cretine nu am ce sa fac. Sunt nevoit sa incerc chiar daca uneori nu reusesc. Vrei sa stii cum ti un tembel in suspans? Iti spun eu mai tarziu.

| Pricked a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pentru ca gluma să aibă efect, trebuia să-mi aştepţi întrebarea. laughing Dacă nu încheiai aşa, brusc, poate tastam o reacţie tembelă (gen "Cum, cum? Pls, spune-mi cum.") doar ca să mă laşi cu comeback-urile astea de cacăt.
Btw, e "ţii".

| Jipa95 a răspuns:

Placeri, lucruri in comunwinking

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pozitia ta preferata, a ei, kamasutra, fetisuri sexuale. Chestii obisnuite.

| TheAce a răspuns:

Regula de baza e sa nu vorbesti foarte mult despre tine, nicidecum neintrebat.Fiecare persoana vrea sa vorbeasca si sa se auda vorbind. pune astfel cat mai multe intrebari, intrebari deschise, care sa necesite un raspuns mai complex. fa cate o gluma din cand in cand daca atmosfera pare tensionata. cate un compliment din cand in cand e bine venit, dar nu exagera cu ele. in rest, trebuie sa stii ca nu exista ''o reteta'', exista doar increderea in sine care ecea mai importantahappy.

| Iamnotme a răspuns:

Păi, pune-o să îţi povestească despre ea, despre viaţa ei, despre ce îi place happy. Vorbiţi despre voi, despre pasiunile voastre big grin

| BenWilde a răspuns:

Arata-te interesat de ea, si incearca sa vorbesti despre tine cat mai putin. Fetelor le place sa fie ele cele "sub lumina reflectoarelor", si nu uita de complimente.

| claudia511 a răspuns:

Random, vorbiti despre muzica, jocuri, seriale si schimbati pareri despre chestiile pe care le aveti in comun. O poti intreba si ce parere are despre serialul x, etc. Sau stii ce? Lasa totul sa vina natural.

| frumusica9999 a răspuns:

Incearca sa o intrebi pe fata cat mai multe lucruri despere ea iar cand iti va spune sa vorbiti despre tine fi tu insati insa nu vorbi despre jocuri cu impuscaturi sau chesti de genul asta vorbeste despre lucrurile pe care le aveti in comun si daca chiar nu aveti lucruri in comun vorbeste despre ea