| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă mă masturbez și fix înainte de a ejacula mă opresc că sa nu mai ejaculez?(Băiat)am 14 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic, pur si simplu seperma existenta deja in vezicula seminala si care ar urma sa fie ejaculata, va ramane stocata/depozitata in continuare pana la o urmatoare masturbare si o posibila ejaculare. Sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea sa-ti suprimi o placere?

| mihai69 a răspuns:

S-ar putea să te alegi cu o durere de testicule totuși dacă o faci mereu.

| Emilian65 a răspuns:

Sperma neejaculata ramane in testicule si cu timpul incep sa te doara testiculele. Sau, sperma neejaculata poate iesi noaptea in timpul polutiilor nocturne.

Răspuns utilizator avertizat
| Darius45633 a răspuns:

Asta se întâmplă destul de des când sunt tentat să mă masturbez, dar nu vreau fiindcă cred că am exagerat puțin.

| vizuk a răspuns:

Iti explodeaza ouale