| TantaLOL a întrebat:

Ce se intampla daca ma masturbez si cand sa-mi vina sperma o opresc?(sunt baiat)

20 răspunsuri:
| UnBaiatFrumos a răspuns:

Era si greu sa-ti dai seama ca esti baiatstraight face

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa explodezi de la atat sperma.

| jaja a răspuns (pentru suntserios):

Nu se poate intampla nimic doar te abti din a ejacula nu este nimic rau sau sa iti atace corpul sau din asteawinking

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru suntserios):

Serios pe draq laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o opresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e de ras, mei `rubinet`? esti cartoffel inglish? cum se baga musca, asa te bagi si tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vafanculo...prost sei tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugidicu,bah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miosugi,bah...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mei mr, asta nu e intrebarea ta,`am mai multi cm in p...a decat ai tu ani`...

| crytical a răspuns:

Poi este cam greu, dar de fapt ce zici tu acolo e un exercitiu am uitat cum se numeste. dar daca il practici destul de des, o sa te ajute in relatiile cu viitoarele prietene, deoarece vei putea controla ejacularea atunci cand faci sex.

| PsyhoWoman a răspuns:

Nu e bine sa-ti opresti des ejacularea! barbatii care nu vor sa aiba copii isi opresc ejacularea sau poarta chiloti ft stramti asta pentru a deveni infertili happy! sper ca te-am ajutat

| SmRpT a răspuns:

Iti bubuie capu'! ai mare grija, nu mai face asa!winking

| noname29 a răspuns:

Eee vrajeala esti fata! cum sa ti se intample asta daca esti baiat? esti fata te stiu eu :* funda? :*

| jaja a răspuns:

Nu se intampla nimic daca te abti din a ejacula nu ataca corpul sau din asteawinking

| jaja a răspuns:

E ok 

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru jaja):

Mai aveai de gand sa pui multe a-uri? laughing

| andrei929292 a răspuns:

Pune degetul in varf cand iti vine da sa ai grija k se acumuleaza presiune si e posibil sa iti crepe penisul! baftawinking