| dragos121 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva...
ce se intampla daca ma masturbez? se poate intampla ceva rau?
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Dependenta! La Fel ca la Droguri! odata inceputa nu te mai poti lasa! Ceva rau /..pai..vei devenii o persoana singuratica te vei retrage in viata ta si lumea ta..psihic vei avea doar de suferit
Deci lasa masturbarea si fa lucruri frumoase de care sa fii mandru!

| Bogdan1o a răspuns:

O doamne...ce raspunsuri laughing))
nu o sa ti se intample nimic mai, nu-i crede pe astia...
doar sa nu o fac prea des, odata pe saptamana iti ajunge big grin

| UngUrU777 a răspuns:

O sa iti scada apetitul de sex

| Sexualitate a răspuns:

Sper să-ţi fie de folos şi aceste link-uri de pe blogul meu:
http://www.pw2.ro/6649
http://www.pw2.ro/6650

| AccesoriiAli a răspuns:

Bad boyyyy laughing ce dracu sa se intample nebunule doar te satisfaci/exciti laughing Incearca de mai multe orii laughing

| xXPandaXx a răspuns:

Ahm, nu cred ca se poate intampla ceva rau..in cel mai rau caz ai sa te obisnuiesti cu asta si ai sa faci asta mai mereu, dar anyway it's your life, you decide laughing

| Cockman a răspuns:

Devii labar pro