| ElenaSatena38 a întrebat:

Ce senzatie ai cand intreti relatii intime?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Nu se prea pot explica in cuvinte... cand o sa incerci o sa iti dai seama cu adevarat...
in orice caz, e nemaipomenit happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mann02):

Vb cu un baiat de 20 si imi zice sa incercam si mie imi este teama...

| raducanumihaela a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cati ani ai?

| ElenaSatena38 explică (pentru raducanumihaela):

15 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Senzatii tari.

| Danysan a răspuns:

E ceva de Nedescris. Pasiune, Sentimente care te fac sa te Simti Minunat si Placere Maxima.E ceva
ce trebuie sa Incerci un lucru aparte.

Răspuns utilizator avertizat
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

De durere fizica sau de plutire in neant. Depinde cand, cu cine si cand o faci.

| Andrei258 a răspuns:

Depinde de situatie daca esti virgin/ virgina si e prima data te doare sangerezi nu te poti ridica din pat te ustura mai tare depinde de fiecare organism imparte la unii e doar o senzatie de usturare fara sangerari la baieti

| Gαηαmα a răspuns:

Nu e nemaipomenit sa intreti relatii intime la varsta de 15 ani. Uite, eu stiu ce vorbesc.Baiatul ala are 20 de ani! Cat crezi ca o sa stea cu tine? O sa pui suflet si apoi tie iti va fi rau,nu lui.El o sa te lase si o sa faca cu alta la fel,cum a mai facut probabil.O sa regreti daca o sa faci asta,o sa-i faci lui placerea si apoi... Iubirea nu inseamna sex,voi nu stiti ce e aia, nici tu nici el, daca ar fi tinut la tine avea grija de tine, te mai astepta.
Sti ce implica sexul? Sti ca pericolul de cancer de col uterin creste foarte mult?
Sti cate boli poti face? Sti ca poti ramane insarcinata, nu?
Daca de acum faci asta...mai incolo ce o sa faci?
Si poate vrei sa urmaresti si asta, e foarte interesant si te invata ceva, este o femeie desteapta :) :
http://www.youtube.com/watch?v=Lo6M4NddxeI

| Roxanna112345 a răspuns:

Ai o senzatie nemaipomenita gen "uau" si e ceva foarte emotionant si placut daca intretii relatii intime cu o persoana pe care o iubesti! :*

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Imposibil de exlicat în cuvinte. Dar ar fi cauzat multe suspiciuni celor din jurul tău.