| ea_3212 a întrebat:

Ce senzatie are un baiat dupa ce este excitat la maxim?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa sara pe tine si sa faca sex nu mai rezista, ii mai ies si aburi prin urechi.

| Deea a răspuns:

Mamaaa! imi place intrebarea ta. Am pus-o la preferate! laughing

| Alessio_8778 a răspuns:

Daca e excitat si e lasat balta...da simte durere sufleteasca laughing) da de ce intrebi? vrei sa-ti amagaesti prietenul? dupa prea multe amagiri probabil prietenul tau te va lasa, nu stiu de altii dar eu unul asa as face

| meea20070 a răspuns:

Respiratie accelerata,pulsatii cu contractii a muschilor penisului,dorinta de penetrare dorinta de a avea repede orgasm, o placere imensa care nu trece numai cu ejaculare, pai totul scade din intensitate treptat

| cosmin_9731 a răspuns:

Face ca un inter-city, mai bine nu incerci sa vezi ce se intampla daca e lasat balta dupa ce e excitat ca e posibil sa te vedem apoi pe aici cu intrebari gen: de ce oare m-a inselat?

| ea_3212 explică:

Adica daca e lasat balta dupa ce e excitat ...simte ceva ducere?

| marius_5691 a răspuns:

Eu cred ca dacal lasi balta exicitat nu ii ramine o alta solutie decit sa caute o alta gaurica calduta sa se descarce Si dupa acea o sa ramii surprinsa ca tea inselat nu vrei tu o alta intot deauna ii dispusa sa fie bine satisfacuta