| mariucakatinca a întrebat:

Cand se excita un baiat? Ce se intampla atunci cand excitat?

15 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

De fapt asta te intereseaza pe tine cind se excita un baiat? sau ca mama ta rasfoieste prin foile tale. Poate ai un iubit? deci spune tot ca sa stiu cu ce sa incephappy

| mariucakatinca explică (pentru Roxana121):

Pai,ma intereseaza mai multe, nu stiu nici macar eu cu ce sa incep!

| Roxana121 a răspuns (pentru mariucakatinca):

Incepe cu inceputul happy sPUNE cum este ca sa stim ce sa te sfatuim. Ce virsta ai?

| Bubulin4ik a răspuns:

Din punct de vedere fizic, i se intareste penisul si i se elimina un lichid!

| Azµre a răspuns:

Ejaculează.

| LeMousiqe a răspuns:

Ești cam miă, nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un băiat modern al zilelor noastre se excită atunci când se află într-un magazin şi vede că baxul de bere este la reducere. Atunci când e excitat, cumpără baxul şi aleargă acasă pentru a se " satisface " cât mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte aici,
http://www.perfecte.ro/......odata.html
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e mai bine sa ai discutia asta cu unul din parintii tai! Nu de alta, dar nu cred ca vrei sa ajungi copil cu copil!

Răspuns utilizator avertizat
| Keith a răspuns:

Un baiat se excita cand ajunge in punctul maxim de placere al actului sexual, cum avem si noi femeile orgasm, iar atunci cand este excitat ce pot sa iti spun se simte foarte bine si se relaxeaza.

| Rooksee a răspuns:

Se excita si cand te vede imbracata intr-un mod sexy, sau cand va sarutati, sau gand va mangaiati, pipaiti, sau cand sunteti aproape sa faceti sex.
Cand se excita penisul i se mareste si intareste.

| scooby98 a răspuns:

Un baiat se excita cand vede fete sexy cand este provocat de o fata sexy etc, si daca este excitat ejaculeaza big grin

| critikl a răspuns:

Cel mai bine a zis Bubulin4ik.(din punctul meu de vedere)

| Birdie a răspuns:

Când se excită un băiat? La asta îţi stă ţie gândul la 12 ani? Un băiat se excită oricând este cazul, iar când este excitat penisul intră în erecţie.