| anonim_4396 a întrebat:

Ce simptome ai dupa ce intretii relati sexuale la varsta de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Si la 14 ani cat are el.mare lucru nu prea stie sa faca sa te menajeze, protejeze, satisfaca. Poate un cunilingushee hee)))). Dac el te forteaza sa faci asta si esti nehotarata incearca sa-eu zici ca esti nepregatita si esti prea mica.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai poti ramane insarcinata, moment in care vei avea blonari, somnolenta, poate greturi si iti va intarzia ciclul.
In rest, poti lua o boala cu transmitere sexuala si iti pot aparea leziuni la nivelul organelor genitale, scurgeri, usturimi, mancarimi. Poti lua si o boala mai grava, cum ar fi hepatita B sau SIDA, dar astea nu au simptome la inceput, trebuie sa-ti faci teste peste 6 luni.
In plus, trebuie neaparat sa mergi la ginecolog, fiindca orice femeie cu viata sexuala trebuie sa faca vizite regulate medicului ginecolog pentru prevenirea si tratearea bolilor aparatului reproducator.

| Parintele a răspuns:

Te poti simtii dezamagita. Poate sa-ti para rau. El te poate parasi dupa asta. Pot afla colegii si parintii, care nu vor fi de acord.Insatisfactie,posibil sa nu simti prea mare placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ai mai mult tupeu si esti din ce in ce mai incapatanat si ai mai mult chef de viata