| fatarea191 a întrebat:

Ce trebuie sa faci cu mainile cand saruti partenerul?

17 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Sa te scarpini in cur. Ce intrebare idioata...

| MrAlex a răspuns:

Ii pui mana pe fundwinking

| LIN2010 a răspuns:

Cred ca cel mai normal lucru ar fi sa-l inbratisezi.Dar daca sinti ca vrei sa faci si altceva, incearca si vei afla astfel raspunsul si ce NU trebuie sa faci in acele clipe.Succes

| Maya2014 a răspuns:

Pai sa-l atingi in zonele erogene.

| Manuellllaa a răspuns:

Duci mainile tale pe gatul lui sau pe obraz, asta cu siguranta ii va da un sentiment placut love struck.

| Rooobi a răspuns:

Poti sa-l ti de mana, sa-l iei in brate.

Răspuns utilizator avertizat
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Poti sa ii pui mana pe gat sau pe obraz, sau a il ti in brate
eu de obice ii pun mana putin mai sus de ceafa :d
fiecare cu stilul lui happy

| MariaFcsb1 a răspuns:

Nui adevarat nu il cauti in buzunare. poti sa-ti pui mainile pe gatul lui sal tii in brate etc.big grin\
Succes:X

| Dawniix a răspuns:

Ii faci cu mana la tata

| MrBhamalo a răspuns:

Jur ca pe masura ce citesc mai multe intrebarirolling on the floor)rad mai cu poftarolling on the floor0

| Alexutsza a răspuns (pentru MrBhamalo):

Stiu sentimentul laughing)