| pixxiee a întrebat:

Ce nu trebuie sa faci atunci cand saruti?

2 răspunsuri:
| IDN a răspuns:

In principal sa nu-ti miroase gura(daca fumezi sau ai mancat ceva mirositor neplacut)in rest totul se reduce la practica, nimeni nu saruta perfect din prima, practici pana prinzi acelasi ritm cu partenerul(daca e pasiune fiecare sarut e special in felul lui)

| AnaMaria1453 a răspuns:

Sa musti, sa nu bagi limba prea adanc, sa ai griza sa nu il/o lovesti cu dintii, sa ai dantura curata, sa ai o respiratie proaspata, sa nu atingi cu limba ta, dintii ei/lui... funda?