| vladdinu15 a întrebat:

Cum trebuie sa faci cand vrei sa saruti o fata? urgent

Răspuns Câştigător
| maxy2343 a răspuns:

Nu este ceva greu, cand crezi tu ca momentul este mai frumos si vezi ca se uita la tine in ochii tai si tu la fel, te apropii incet de ea si daca vezi ca se apropie si ea de tine atunci inseamna ca totul este bine, restul decurge de la sine. Si stai linistit ca o sa iti dai seama cand este momentul potrivit happy

5 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Te lasi dus de val...Totul va decurge de la sine

| Metin2CoraMD3 a răspuns:

Pai nu e greu.Te duci la ea (daca sunteti impreuna) o iei in brate si te apropi cu buzele de buzele ei..si daca sta...gata:d (nu-i greu tongue )

| ingerashiubith a răspuns:

Poi pur si simplu daca va placeti, iubiti.....momentul vine de la sine

| Denisutsaaaa a răspuns:

Cati ani ai mamica? laughing