| 00Roxanne a întrebat:

Ce trebuie si ce nu trebuie sa faci când te intalnesti cu bărbatul gemenii?
Cum trebuie sa te comporti?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Trebuie sa te comporti ca si cum ai face-o cu orice barbat. Treaba asta cu zodiile este, in mare parte, o prostie.

| Violleta2022 a răspuns:

Gemenii sunt duplicitari, ceea ce spune si zodia lor, adica, au doua fete, joaca bine si frumos, sunt chiar sarmanti si foarte buni ortaori cand vor sa cucereasca, dar sunt si foarte duri si transanti cand nu mai au nici un interes pentru tine.
Extrapoleaza ideea omului cu doua fete si vei intelege cum poate un om sa fie dulce si placut si cand s-a saturat de tine, sa fie aspru si categoric.

| whatevernvm a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu pot sa cred ca ai raspuns la asa ceva pe bune, adio

| vocea a răspuns:

Pai sa fii naturala, sa te uiti in ochii lui asa romantic, sa zambesti seducator si sa rontai betisorul de cafea sau de acadea ori sa te joci cu parul este valabil pentru toti barbatii, o femeie nici nu trebuie sa zica nimic il seduce numai prin gesturi practic il imnoptizeaza dar voi nu stiti sa va folositi arta seductiei si de aceea barbatul va paraseste sau va considera o telecomanda contactea-zama si vei fi seducatoare peentru orice barbat bafta

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu sunt relatiile de tine daca crezi ce spune acele porcarii.

| MrCaNaByS a răspuns:

Chestia asta cu zodiile mi se pare cea mai mare prostie. Fii tu, comporta-te la fel cum te comporti cu oricare barbat indiferent de zodie.

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, e simplu si functioneaza, eu sunt cu un baiat care este in zodia gemeni, trebuie sa fi amuzanta, intelegatoare, de treaba, sa nu il stresezi, sa nu il suni prea des, sa faci putin pe inabordabila, cu alte cuvinte sa fi normala, simpla, dar cat se poate de dragalasa, apropo nu il lasa sa simta ca esti foarte interesata de el, lasa-l pe el sa incerce sa te cucereasca. Baietilor din zodia gemeni nu le place sa fie cuceriti ci sa cucereasca. happy Succes!