| anonim_4396 a întrebat:

Ceaohappy. Am o problema...cam mare.Eu si cea mai buna prietena ne-am indragostit de acelasi baiatcrying. Ea nu stie ca mie imi place de el.Eu il plac de mult, ea de mai putin timp. El nu stie si nici nu stiu ce sa cred. Odata se holbeaza la mine si zici ca vrea sa ma pupe, dar am vazut cum se uita si la prietena meahypnotized. Ce sa faaac? nu vreau sa stric o prietenie pentru un baiat. Poate ar trebui sa il uit... Sfat?happyMercii funda!happy

Răspuns Câştigător
| alexandra61 a răspuns:

In cel mai bun caz... intreaba-l daca ar fi sa aleaga intre tine si ea pe cine ar alege si daca ar spune ca pe ea lasa-l pentru ea oricum nu prea ai ce face daca pe ea o alege si daca zice ca pe tine... nu-i zice ei sau daca tu stii ca nu are iubita intreaba-l sau daca tu crezi ca o sa iti zica,,,,, ca esti nebuna mai bine nu il intreba,,, in cel mai rau caz nu ceda sa il iubesti,, poate se indragosteste de zambetul tau si cine stie,,,winking mult noroc.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă timpul să mai treacă și vezi ce se mai întâmpă, nu te grăbi!
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Daca nu te-ai miscat pana sa prinda ea drag de el, mai bine o lasi pe ea, apoi cand se va termina intre ei ai liber, desi poate nu o sa-ti mai placa de el atunci. Si ti-ai salvat si prietenia. thinking

| Noreasontosimle a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa vorbesti cu el, si sa vezi cam ce are de gand. iti poti da seama daca te vrea dupa cum vorbeste cu tine. Sau vorbeste cu prietena tathinking

| Monica_7453 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema oh go on, la inceput prietena mea a spus ca e de acord cu mine, sa stau cu el daca imi place.si apoi nici nu am mai fost prieteneoh go on.acum totul e bine. daca tii mult la baiat incearca sa te apropii de el. daca nu nu-ti strica prietenia pentru un baiat anume.

| Cella a răspuns:

Hmm o prietena adevarata iti este aproape oricand... relatile majoritatea se sfarsesc intr.un final tragic sau mai putin tragic, si ghici la cine te descarci si cine iti este aproape.Ii poti spune ca si tu il placi pentru discutati absolut tot tongue nu va fi mare tragedie. Sfatul meu este ca am2 sa mergeti mai departe si sa nu va certati pentru un baiat pentru sunt multi :p
Cius oxoxox

| danacatalina a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta am trecut si eu prin din astea si ne amuza si ne intelegeam mai bine nu ne certam pe chestia asta.mai ales acum cand ne gandim cat de proaste eram si ne uitam la cine stie ce maimutoilaughing

| ElHuron a răspuns:

Cel mai bine si mai corect ar fi ori sa-l uitati amandoua pentru ca o prietenie foarte buna nu se strica pentru o relatie. ori cum a mai zis si Cella o prietena buna iti e aproape mereu si sunt multi baieti singuri si draguti pentru voi doua smug