| bukklizz a întrebat:

Hei! Va rog ma puteti ajuta? Am o intrebare ce ma framanta de ceva timp. Eu plac un baiat cu care ma inteleg super bine, doar ca lui i-a placut de prietena mea cea mai buna care l-a respins si acum incearca sa o uite. Eu chiar as vrea ceva mai mult doar ca imi e frica sa nu ma respinga el si sa nu stric prietenie. Chiar il plac, ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| briosicabriosel a răspuns:

Poi sa o iei usor, il iei in brate cand il vezi, hai sa te pup, vorbesti cu el asa mai dragastos, il suni, vorbiti prin mesaje, iesiti la o plimbare numai voi doi... asta e inceputul, sa imi spui cum te descurici dupa vreo 2 saptamani si o sa iti mai dau sfaturi, sper ca te-am ajutat

| bukklizz explică (pentru briosicabriosel):

As vrea sa pot, dar sunt foarte rusinoasa de fel, doar ca imi doresc foarte tare sa fie ceva mai mult intre mine si el...

| briosicabriosel a răspuns (pentru bukklizz):

Te inteleg... stiu cum e, dar usor usor, azi un pic, maine un pic si tot asa