| Bea2012 a întrebat:

Hy, am si eu o nedumerire. Imi place de un tip cu 15 ani mai in varsta decat mine.Lui ii place de mine de 2 ani insa eu doar acum i-am dat atentie si am iesit mai des.Nu am trecut la nivelul urmator deoarece nu eram convinsa ce vrea de fapt de la mine.Intr-o seara m-a sunat si m-a chemat la o petrecere.Ne-am intalnit acolo insa apoi nu ma mai bagat in seama deloc.In urmatoarea zi mi-a trimis un mesaj ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, dar eu nu i-am raspuns ca eram foarte suparata pe el.De atunci nu ma mai cautat, astazi ne-am intalnit intamplator in oras insa nu a dat niciun semn, cum facea pana acum cand ma vedea prin oras. Oare e suparat pe mine? Sau s-a saturat sa mai umble dupa mine daca l-am refuzat de atatea ori? Acum il vreau eu si se pare ca el nu ma mai vrea. Ceva sfaturi? merci, funditaaaa

Răspuns Câştigător
| nice67 a răspuns:

Poate avea nevoie de o prietena si acum si-a gasit alta. Daca nu te-a bagat in seama la petrecere, unde probabil erau prieteni de-ai lui, means ca lui poate este rusine sa se expuna in fata lumii cu tine. Nu ar trebui sa-l vrei avand in vedere ca e mai mare ca tine, mai ales daca esti si foarte tanara. Sper sa iei decizia corecta. (nu alerga dupa fluturi cu plasa rupta) happy

1 răspuns:
| Bea2012 explică:

21 big grin nu stiu, poate conteaza si diferenta de varsta, nu zic...dar are el un mod ciudat de a fi! ii cam plac fetele laughing nu stiu cum sa procedez cu el