| Maradona75 a întrebat:

Chiar daca nu am fost respins niciodata de fete,am in cap numai previziuni negre,nu stiu de ce, poate lipsa de experienta.Cum să fiu increzator in fortele mele si să abordez fete?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa fi optimist doar atat si vei avea parte de noroc in viata.

| Wihox a răspuns:

Ba, iti trebuie urmatoarele :
-un carnet de sofer
- camasa si papion
-un bmw
Te duci la fata cand merge spre casa si o abordezi. Iti promit ca o sa mearga. Jur!

| RAY a răspuns (pentru Wihox):

Like,banii astia cu ei ai totul sau nimic fara ei

| neutrino a răspuns:

Pai daca nu ai fos respins inca de fete, asta inseamna ori ca ai avut numai succese, sau ca niciodata nu ai avut curajul sa vorbesti cu o fata. De unde lipsa ta de incredere, daca pana acum te-ai descurcat cu mult succes?

| Maradona75 explică (pentru neutrino):

Pentru ca n-am avut curaj sa vorbesc calumea cu fete extrem de frumoase.

| Lothar a răspuns:

Cum ai spus si tu, lipsa experientei
Ca sa fii increzator trebuie sa exersezi mai mult, cu timpul devine ceva obisnuit

| Bony_Bony_1998 a răspuns:

Fi foarte tupeist. Nu ai nimic de pierdut. Crede-ma.