| raMLesS a întrebat:

Chiar toţi bărbaţii din lume se masturbează? Adică şi bărbaţii de 70-80 chiar 90 de ani?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Cei bătrâni nu mai au virilitatea necesară să se masturbeze și oricum nu prea mai simt nevoia asta. Oricum era un studiu care spunea că aproximativ 90% din bărbați se masturbează.

34 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

97% din barbati s-au masturbat (recent sau mai demult, cand inca aveau scula-n ordine). Sursa datelor: Manualul Merck.

| syd2 a răspuns:

Da, chiar si mortii.

| Suck a răspuns:

Nu toti dar majoritatea, da.

| VibeTrix a răspuns:

Vaaii...Esti interesat? rolling on the floor)))

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Da sunt laughing Am un văr de 20 de ani a dormit la mine şi se tot foia acolo laughing.

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Lol rolling on the floor)

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Bună sallcf? smug smug laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Bn,tu?

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

A oo fac bine uite am băut cola şi am păpat bombonele mentolate acum borăsc în ligheanul meu roşu, a da sallcf? smug nerd

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Sall. Bine, tu? Stau si scriu. tongue ASTA ADICA. Si ma uit la desene..glumesc,ma. nu ma mai uit de 2 ani laughing

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Aa, bv continuă da' azi vi la 2 la mine să nu uiţi da? Sunt singur dau petrecere iaţi bicicleta dacă n-ai te urc pe ghidon sau te ţin pe portbagaj şi ne plimbăm cu alţii 10 care o să mai vină să te ţii bine de mine sau de coarne laughing) tongue A tu cf acum sallcf. smug

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Sall. Bine, tu? Nu, nu vin. Nu am voie sa ma plimb cu bicicleta 1 an! hihi, am avut piciorul rupt! tongue

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Păi te plimb eu, te i-au pe ghidon laughing). tongue.

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Aaa,ok laughing) Unde stai?

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Pe scaun unde să stau rolling on the floor)))) Stau pe calea lactee mergi drept inainte faci curbă la dreapta apoi la stânga apoi găseşti pământu, mergi in europa în ploieşti o iei la stânga faci la dreapta şi găseşti casa mea laughing.

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

No...N-am inteles nimic. Dar stiu ca stau aproape de Ploiesti...tongue laughing) rolling on the floor App: eu stau in pat.

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Aia din poză eşti tu?

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Logic.

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

:* :* :*, ce sexy eşti omg rolling on the floor)) băi. n-am ce să zic laughing.

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Mersi. Dar nu e chiar asa. happy

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Cum nu? Putem vorbii alt undeva? Ai twitter?

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Am,doar ca nu il folosesc. Ai whatssap?

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Stai să-mi fac cont laughing.

| raMLesS explică (pentru raMLesS):

N-am. Ai twitterrrr

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Am dar nu il mai fol.

| raMLesS explică (pentru VibeTrix):

Pai intri vb ceva şh gata. laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru raMLesS):

Ok

| Seba2013 a răspuns:

Studiul acela afirma ca "s-au masturbat", nu ca se masturbeaza.

Multi fanatici folosesc acest stuiu, pentru a afrima ca masturbearea nu daundeaza.

Din acest studiu, nu reiese ca masturbarea nu poate dauna.

| L1feDRAIN a răspuns:

Aproape toti. Am si eu o intrebare: Oare chiar toate fetele se masturbeaza? rolling on the floor
Chiar vreau sa raspunzi.

| raMLesS explică (pentru L1feDRAIN):

rolling on the floor)) Gay-ule, sunt băiat.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru raMLesS):

Crede-am ca esti fata de ce tie iti trebuie sa stii asta? rolling on the floor

| j1NNNx a răspuns:

Eu m-am lasat de sportul asta, pentru ca devenisem dependent laughing

| Maxnonymus a răspuns:

La 70 de ani ai reflexe cu ajutorul carora poti decoji un mar in 10-15 minute...chiar crezi ca mai poti sa faci asa ceva?

| raMLesS explică (pentru Maxnonymus):

Păi de aia am pus această minunată întrebare care merită nobel, pentru că nu ştiu.