| Loredana96 a întrebat:

Cind ati intilnit prima dragoste? Cum a fost? Cit a durat relatia? Povestiti-mi povestea voastra si veti primi funda pentru cea mai frumoasa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima dragoste a fost la 16 ani, a fost mirific,inca si acum suntem in relatie. Sa ince cu inceputul: eram cu prietena mea cea mai buna,caty,la petrecerea de ziua ei,apoi Gabriel,iubitul meu,a venit la mine,si s-a asezat langa mine,a facut toto felul de glume am facut conversatie,dupa cateva minute,tot il priveam,el s-a dus sa i-a niste sucuri,si eu l-am asteptat,dupa ce am baut sucurile,eu am luat o briosa care acea multa frisca pe ea,mi-a ramas langa muze putina frisca,si el a spus: ai ceva e obraz. eu am spus: -ce jeant si am inceput sa plang. apoi el a spus: nu plange,nu are de ce e simpatic, apoi mi-a dat un pupic chiar pe locul unde era frisca. apoi m-a luat in brate si a vrut sa ma faca mai vesela. dupa mi-a spus: vrei sa te intalnesti cu mine? eu am spus da, si l-am imbratisat. apoi el mi-a dat un sarut lung pe buze, eu i-am raspuns, apoi am inceput sa dansam. Asa m-am intalnit eu [ioana] cu gabriel! :* Funda? big grin big grin big grin

7 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

La 17 ani si jumatate, a durat foarte putin, 4 luni. Totul a inceput de la o conversatie telefonica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 30 de ani.Frumos dar prea scurt. Minte de copii...

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu am întâlnit până acu prima dragoste și nici nu vreau prea curând.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Asa pasarica a lui herpes, fi barbata!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bărbată ca acum nu pot să fiu...

| Elly7890 a răspuns:

Pe la 17 ani dupa 1 an de vorbit la telefon si pe mess el fiind din alt oras ne-am vzt si de 2 ani suntem impreuna si ne cunoastem de 3 ani! o relatie superba :Xsi o dragoste nebuna!

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Am avut in copilarie putina relatie dar si o disparut nu prea o fost mult dar o fost si romanitica si foarte foarte trista pe fata il chema Manuella si si acum il iubesc dar am jucat mult cu ea dar deja e castorita mult timp cul altcineva in Austria nu stiu mul timp despre ea nimica si cea ce stiu totul dupa 5 ani totul de la bunicul lui stiu noi am fost crest crescuti de 3 anisor dar ea cred ca s-a uitat mult timp de mine deja deci cam dureros dar macar imi e bine ca ea e bine unde e ea casatorita bine.