| denisa_9879 a întrebat:

Cine ar trebui sa fie pentru un barbat pe primul loc in viata lui?

7 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Copii, nevasta si parintii lui apoi ai ei si dupa prietenii si aici se clasifica : 1 gheorge 2 gogu 3 titi 4 ana( asta fiind amanta) 5 etc
vreau FUNDA big grin :*

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Familia...iar în familie copii, soția și părinții.
O zi cu zâmbet să ai!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Scuze pentru. erorile tastare...copiii sunt importanți nu copii, că nu-s analfabetă...

caramela
| caramela a răspuns:

Sunt multi factori care contribuie la acesta intrebare, cum ar fi: parintii, apoi cand se casatoreste, apoi cand vin copiii si tot asa, nu cred ca ar fi in stare cineva sa aleaga intre: parinti, sotie si copii, daca tu afli acest raspuns anunta-ma si pe minewinking

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Mama soacra...

| basexcu a răspuns:

El siesi!

| Catalin_6250 a răspuns:

Pai, iubita/sotia lui.