| Elly7890 a întrebat:

Ce ar trebui sa fie pe primul plan sau mai important in viata unui barbat dintre:femeia iubita si facultatea?

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Facultatea si daca e destept le poate avea pe amandoua

| Foxie2 a răspuns:

Femeia poate pleca la un moment dat la fel cum facultatea nu-ti asigura neaparat un viitor bun.
Daca si ea te iubeste, te va intelege si nu vei fi nevoit sa alegi intre ea si facultate.

| akka4 a răspuns:

Sincer amandoua sunt importante.
Doar ca eu optez pentru facultate.
Femeia poate sa dispara intr-o zi...
Facultatea iti asigura un viitor si nici lipsa de femei nu duci.

| anonimg a răspuns:

Dragostea trece prin stomac.
Daca esti fata, nu il sili sa renunte la facultate. Ba din contra: ajuta-l sa isi poata continua studiile. Este chiar painea lui; si intr-o zi va fi si painea ta.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Depinde de ce consideră el a fi important.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea daca vrei sa ai un servici usor si sa castigi mai bine.

| ellaells a răspuns:

Amandoua.
De ce nu iti faci timp pentru amandoua?
Nu trebuie sa renunti la facultate pentru iubita, dar nici sa nu ai viata personala.

| dianaandra1467 a răspuns:

Facultatea. Dacă ai facultate, ai și femei : ). Fetelor/femeilor nu le plac bărbații proști ( nu că tu ai fi, doar zic ). Femei sunt o grămadă pe toată Terra big grin.

| Elly7890 explică:

Si va intreb in viata ramai cu facultatea la bine si la greu sau cu femeia sau barbatul iubit? e foarte greu sa te imparti intre fac servici si persoana iubita!

| fabiola a răspuns (pentru Elly7890):

Teoretic ramai cu persoana iubita,dar cine iti garanteaza ca ramane si la greu? Este greu sa le imparti pe toate,asa cum spui, dar nu uita ca o persoana care te iubeste, te intelege, te sprijina, te ajuta! Daca cineva iti cere sa alegi, nu te iubeste suficient!

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Femeia iubita. Bineinteles!

| Elly7890 explică (pentru IaMwHoIaM3):

Nu stiu ce varsta ai dar as vrea eu sa fie asa dar e prea greu!

| IaMwHoIaM3 a răspuns (pentru Elly7890):

Stai linistita, am 14 ani, aproape 15. Dar, ce conteaza varsta? Sunt destul de matura. Eu doar mi-am spus parerea. Cred ca dragostea e mai importanta decat orice.

| Nova21 a răspuns:

Facultatea pentru ca femei sunt cu gramada si poti sa iti faci iubita oricand, dar fara facultate nu vei avea sanse mari la femei laughing sper ca te-am ajutat. FUNDITA?

| RalucaAlina11 a răspuns:

Facultatea

| XXXray a răspuns:

Parerea mea este ambele.
Intr-un fel ele se leaga. Daca ai facut facultatea acea femeie te va crede destept si o sa te aprecieze si asa va deveni femeia iubita. Asta e parerea mea nu ma judeca!

| Vanea_Florin_1971 a răspuns:

Facultatea

| Bubu0800 a răspuns:

Depinde de cat timp esti cu iubita happy daca aveti mult timp impreuna si ai ganduri seriose cu ea eu as zice ca iubita deoarece facultatea se poate face oricand.si da sunt o gramada de femei dar degeaba daca doar una e a ta..parerea mea happy

| StanilaAna a răspuns:

Facultatea, ca femei mai gasesti, nu ii ultima de pe Pamant, poate alta mai frumoasa sau mai intelegatoare, de care te indragostesti. Parerea mea ii sa nu lasi scoala pentru o fata.

| darkmind2277 a răspuns:

Facultatea logic cu aia poate iti faci un viitor si vei avea timp sa iti gasesti si femeia iubita si ii vei putea oferii si mai multe.