| georgianaa41 a întrebat:

Pentru un barbat faptul ca o fata a fost virgina si ca a fost primul barbat din viata ei reprezinta ceva?

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Normal ca reprezinta, faptul ca s-a daruit tie e o onoare nu? Nu prea uiti un asemenea gest, care in ziua de azi pot fi unice!

| NatureSelf a răspuns:

Nu reprezinta ceva, ci reprezinta totul, increderea fetei, sinceritatea, si ca i-a dat lui ceva ce pana atunci la nici unu, e o onoare, e ceva la nivel psihic. E totul Draga Georgiana41, daca el nu aprecieaza asta, inseamna ca nu te merita.

| ConnstanntiN a răspuns:

Ai mai distrus o viata prietene, asta inseamna laughing

| ConnstanntiN a răspuns:

Sper sa nu ajungi in iad big grin

| alafaranume a răspuns:

Daca tine la tine da... daca vroia doar sex nuhappy... sper sa nu te superi pe mine stiu ca il iubesti din momente ce ai facut asta cu el si pui intrebari de genu dar pentru o fata primele relatii ale ei niciodata nu tin asta e preventiv pentru viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprezinta totul. Din pacate in ziua de azi virgine mai gasesti doar la gradinita. Eu daca as gasi o virgina, as iubi-o pentru totdeauna si as face-o fericita. Dar unde sa o gasesc?