| SmileLife a întrebat:

Cine vrea funda spuneti-mi va rog ce cuvinte sa-i zic prietenului meu ca sa aiba incredere in mine si sa fim impreuna?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cum vine asta? Ai prieten dar nu sunteti impreuna! Atunci in ce si de ce sa aiba incredere?

| SmileLife explică (pentru neutrino):

Sintem prieteni dara acum sintem certati

| Armatistul82 a răspuns:

In 3 cuvinte: fu te ma

| SmileLife explică (pentru Armatistul82):

Ha ha ce amuzant, daca as fi o...dar eata ca nu-s de aia

| AndreeaIln a răspuns:

Întâi, cred că ar trebui să aveți o relație laughing. Și abia după vine încrederea. Și nu trebuie să îi zici niște " cuvinte " ca să aibă încredere-n tine. Asta vine de la faptele pe acre le faci.