| mirunykatha a întrebat:

Credeți ca e bine sa îți placa un băiat la 12 ani?

Răspuns Câştigător
| Gerd a răspuns:

Da eu de la 5 ani ma uitam dupa gagici big grin si momentan la 13 ani am iubita happy

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da e varsta la care hormonii o iau raznaaa

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da, dar numai ca prieten deocamdata.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, nu conteaza neaparat varsta. Atata timp cat nu intretii relati sexuale cu el nu vad care ar fi problema...

| Emilian65 a răspuns:

Este bine sa-ti placa de un coleg la 12 ani, dar numai atat si nimic mai mult.

| Otto2014 a răspuns:

Nu,mai bine il lasi, sunt tot de varsta ta, imi placea de o fata din clasa, dar cu timpul a trecut.

| corhaz a răspuns:

Nu

| emmaemilia a răspuns:

Da, e perfect normal

| wasilika24 a răspuns:

Desigur ca da dar e dragostea din copilarie numa nebunii sa nu facetii

| LeParrain a răspuns:

Da, sa vrei sa te joci cu sarpele lui, nimic mai mult.

| ILoveRudolf a răspuns:

Poti sa placi un baiat la orice varsta. Ce e asa rau sa placi un baiat la 12 ani?

| alexdumitru a răspuns:

DA