| nustiunimicsuntmediocru a întrebat:

Credeti ca 17 cm este bine pentru 17 ani? Daca se poate doar fetele sa raspunda.

Multumesc mult!

11 răspunsuri:
| Ely1234567 a răspuns:

Eu cred ca da

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Toti barbatii ar trebui sa stie/sa fie constienti ca in cazul lor ceea ce conteaza cu adevarat este : virilitatea, potenta dar mai ales capacitatea de a reusi sa-si coordoneze, controleze si de a retine ejacularea dupa dorinta sa, pentru a putea sa sustina actul sexual un timp suficient de lung incat la final partenera de sex sa aiba parte mereu de placere si satisfactie si pe cat posibil orgasm si el sa ejaculeze concomitent sau ulterior. Degeaba penisul este lung (de 17 cm) si gros (cat o doza de Red Bull), daca barbatul nu este capabail si nici nu reuseste sa-si mentina penisul in stare erecta suficient de mult timp, incat sa reuseasca ca mereu sa-i provoace partenerei de sex, buna dispozitie, fericire maxima, satisfactie deplina si pe cat posibil si starea suprema de orgasm. Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa nu te cred!
Acum 6 luni ai afirmat ca ai doar 15 ani, iar azi ne spui ca ai deja 17 ani.
Plecand de la premiza ca esti mincinos, nu te credem nici asupra lungimii cucului, care pentru cei 15 anisori ai tai, are probabil 10 cm.

In caz de nu-ti aduci aminte ce ai declarat acum 6 luni, uite aici:
"in 9 Septembrie 2019 | nustiunimicsuntmediocru a întrebat:
Sunt baiat si am 15 ani..."

https://www.tpu.ro/......-canon-de/

| ywar a răspuns:

Pai e bine! La 17 ani ai 17 cm, la 18 ani o sa ai 18 cm si tot asa o sa creasca precum Greuceanu. Mintea sa stii ca nu o sa creasca vreodata! Nu aveti preocupare. Va vad adesea pierzand timpul prin cafenele asezate strategic vis-a-vis de vreun liceu. Vai de generatia voastra de handicapati!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prea mic, mult prea mic

| Goete a răspuns:

Si 1 metru si 17 centinetri e putin; eu aveam 80cm la nastere

| Sofer a răspuns:

Dacă chiar o ai atat și e și groasa e perfect man.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, relax, mare atentie la igiena, dimineata si seara!

| elninoema a răspuns:

Da prostovane! nu ierta nimic. cat esti tanar orice experiență sexuală e bine primită. bucurate