| Amy_9541 a întrebat:

Credeti ca 3 teste de sarcina care imi arata raspunsul negativ, totusi sa fie false?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE când & cum le-ai făcut!
Eventual, mai dă detalii...

Dacă faci testele CORECT atunci au SIGURANŢĂ de 98-99 %, se „confirmă" unul pe altul.

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand depinde cand au fost facute si de asemenea daca au fost facute corect. Daca nu s-au respectat in totalitate toate conditiile ar fi posibil sa fie toate 3 gresite.

| Emilian65 a răspuns:

Daca sunt facute inainte de 3 saptamani de la actul sexual, acestea pot fi inselatoare daca ies negativ. Cele mai concludente rezultate ale testelor sunt acela care se fac dupa 3 saptamani de la actul sexual.

| Amy_9541 explică:

Am facut 3, din urina de dimineata.

| AnonimaXDD a răspuns:

Nu.

| Krsdt a răspuns:

3? Esti in regula, fara probleme 100%.