| stefy01stefy a întrebat:

Credeti ca ar fi vreo sansa sa fiu gravida daca am facut-o cu prietenul meu acum 2-3 luni, dupa care la 2 zile mi-a venit ciclul, apoi am facut un test de sarcina si a iersit negativ, iar ciclul imi vine apoximativ regulat(cu 2 zile pana sau dupa data ultimului ciclu). Vreau sa mai fac un test, credeti ca va iesi tot negativ?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,draga mea, nu esti insarcinata.Tot negativ va iesi si asta, daca-l faci, ti-a ramas ideea...

1 răspuns:
| Ioana_9532 a răspuns:

Nu esti insarcinata stai linistita >big grin