| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este bine sa ii spun unei fete ca o plac printr-un sarut?

9 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

Nu poti saruta asa o fata.
Trebuie sa te asiguri ca si ea te place.
Sa-ti alegi momentul cu grija.
Sa nu te deranjeze nimeni.
Sa fi-ti voi singuri.
Eu zic sa discuti cu ea,asa ar fi mai bine.
Daca o saruti si ea nu te place te va evita, nu o sa mai vrea sa te va da, sa-ti vorbeasca, asa ca mai bine te asiguri ca te place, mai va cunoasteti...
Bafta happy

| anonimusss12 a răspuns (pentru AR1373):

Stiu sigur ca ma place.Mi-a zis si cea mai buna prietena a ei.Problema este ca nu recunoaste, i-a spus prietenei ca ma place asa putin.Am incercat sa o invit in oras dar nu a vrut.Acum ce sa fac?

| AR1373 a răspuns (pentru anonimusss12):

Pai incerca sa stai mai mult cu ea.Trebuie totusi sa vorbiti mai mult.O mai cunosti, iar apoi o mai intrebi daca vrea sa iesiti. Daca nu vrea din nou.Mergeti cu niste prieteni ceva si poti acolo sa-ti faci numarul.

| Bøøgey a răspuns:

Poate are herpes...

| SorinTudor a răspuns:

E o mare probabilitate sa te faci de ras in cazu in care sarutu nu iti reuseste, in cazul in care reuseste si fata nu te place iti va da o palma de neuitat sau mai rau o geanta in cap laughing. Cel mai simplu si elegant ar fi sa ii cumperi un cadou simbolic si sa i-l oferi intreband-o daca te place.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Perfect!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

O idee foarte buna.
E bine in viata sa joci pe totul sau nimic.
Eu personal nu umblu cu jumatati de masura.Ori e ori nu mai ewinking
Cand simti ca e momentul actioneaza nu te mai gandi daca e cadrul potrivit, daca o sa ii placa, daca va vede careva, tralala

| Zerathull a răspuns:

NU,o poti speria.Serios,daca faci asta fii sigur ca si ea te place. Facand asta o poti indeparta happy