| TrevorPhillips a întrebat:

Cum ii pot arata unei fete ca o plac printr-un mod subtil, adica ce pot sa ii spun mai exact?

Răspuns Câştigător
| xDariuss a răspuns:

Salut!
Nu inteleg de ce toti vreti sa-i spuneti unei fete ca o placeti...
De ce ai vrea sa faci asta?
Stii cum sunt fetele...(sau oamenii in general). Cand obtii ceva usor, nu mai are valoare. Iar tu, spunandu-i ca o placi, exact asta faci: te lasi obtinut usor, si vei deveni un "obiect" fara de valoare. Las-o sa se chinuie sa te obtina. Daca vrei sa ai o fata, trebuie' sa fii diferit. N-ai observat ca toti vor sa-i spuna unei fete asta? Poate vezi tu aici raspunsuri de la fete gen"fii direct", dar eu nu-s de acord.
Mai mult, daca te oferi "pe tava", e foarte posibil sa inceapa sa te ia la misto.
Sper ca ai inteles ce vreau sa zic,
succes!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa fi direct si sa te declari in fata ei.

| TrevorPhillips explică (pentru mgtow):

Nu cred ca ai inteles intrebarea.

| mgtow a răspuns (pentru TrevorPhillips):

Mam prins dar trebuie sa inveti sa te descurci fara sa ceri ajutorul altora, lumea poate sa faca misto de tine apoi zici ca mai bine incercai singur.

| neutrino a răspuns:

Fata stie de existenta ta?

| TrevorPhillips explică (pentru neutrino):

Da, dar din pacate sunt oarecum in friend-zone

| unulrau a răspuns:

Ii scrii un biletel de dragoste, in care ii zici ca o placi etc.etc., Si la sfarsit " Un Admirator " sau poti si fara sa ii scrii aia. Eu zic ca prin biletel poti sa iti pui sentimentele cel mai usor si ea nu va stii de la cine e, eventual doar dupa un timp se va prinde thinking