| Bab a întrebat:

Credeti ca este buna gelozia intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| vyolycy a răspuns:

Nu e buna deloc... dar cica daca nu esti gelos inseamna ca nu iubesti...mai bine fara gelozie, adica e bine sa nu va dati motive de gelozie

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În orice relaţie există un gram de gelozie, ea nu trebuie să degenereze şi să ajungă obsesivă!
Pa, pa.

| Ana a răspuns:

Este buna dar sa aiba si limite.

| marla a răspuns:

Da, cu norma.=)

| LovelyMan a răspuns:

Daca vrei sa strici o relatie, fii gelos!

| lalala_5386 a răspuns:

Gelozia nu este un lucru rau, parerea mea, dar trebuie sa ai o limita. Nu trebuie sa iti sufoci partenerul/partenera cu multe telefoane mesaje, etc si sa-i porti de grija non-stop. ai un iubit/a nu un copil, poate sa'si poarte singur/a de grija. Cel mai bine e sa fii gelos/geloasa doar atunci cand trebuie.si nu din orice motiv banal, care nu merita o ceartawinking Gelozia duce de la sine la o despartire...winking

| secret_2443 a răspuns:

Nu e buna deloc.
si prietenul meu e foarte gelos si din cauza asta ne certam mai mereu

| bruneczika a răspuns:

Nu! din contra gelozaia strica totul. i-ti spun din propria experienta. Daca est cu unul atuncea sa ai incredere in el, daca nu ai incredere atuncea nu o sa mearga relatia departe.