| amoO a întrebat:

Hey, salut. ce credeti despre o relatie fara sentimente?

Răspuns Câştigător
| Anecherry a răspuns:

O relatie de care fara sentimente? anyway, atat cat nu te deranjeaza pierderea de timp, e mai mult decat ok.

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu este o relaţie. De ce ai sta lângă o persoană faţă de care nu simţi nimic? E o prostie asemenea "relaţie"!

| shtephie a răspuns:

O relatie fara sentimente nu are rost!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu poate fi numita relatie.Atunci de ce mai esti alaturi de o persoana daca nu te leaga nimic niciun sentiment.

| Nic0L a răspuns:

Buna. O relatie fara sentimente mie mi se pare o relatie pasagera. ceva in gen astazi cu tine maine cu alta.Deci nu ar trebui sa te bazezi pe o asemenea relatie.

| yoyo_7345 a răspuns:

Aceia nu mai e relatie

| ldyg a răspuns:

Ca nu este o relatie straight face

| dydo a răspuns:

Nu are niic un rosttongue
numa asa de distractie dca nai cf

| MaDaLInutza1 a răspuns:

Nu te supara dar nu cred ca o sa mearga daca nu simtiti nimic unul pentru altul