| loverboy111 a întrebat:

Credeti ca puteti fi mai ghinionisti ca mine? Cand aveam 14 ani o fata miadat vreo 4 suturi intre picioare de era sa ma lase impotent de atunci sjnt 97% sanse sa raman impotent de la doua suturi...
Azi am plecat in parc sa joc tenis de picior cu prientenii si ei au chemat si o fata. Cand era sa plecam fata aceia m-a intrebat daca o duc acasa. Eram si grabit si am zis daca stai in drum spre casa mea. Ea imi zice adresa(acelasi bloc acceasi scara ca mine si habar nu acveam) ma rog o duc acasa intram ajungem in dreptul usii mele si zic gata de aici te descurci si ea raspunde uite un cadou si ma saruta si de abia atunci a deschis iubita usa si cand a vazut s-a enervat asa tare (ea find geloasa de fel) mi-a dat un sut in testicule de nu mai puteam sa respir si cele doua au inceput sa se traga de par si abia m-am ridicat si de nervi am tipat la cea ce ma sarutase'plin de nervi si s-a pus la perete si tot ma duceam spre ea. Si am impins-o de acolo si mi-a tras si aia una la testicule de era sa lesin. dupa ce mi-a trecut si am imtrat cu iubita in csasa ea era foarte suparata.
Si i-am explicat tot si i-am zis ca am avut noroc ca nu am ajuns la spital.
Si m-a intrebat de ce si i-am povestit. Si cand a aflat ca erau sanse aproape nule sa nu raman impotent mai ca a imceput sa planga ca din cauza ei raman impotent si noi voiam ca maine sa facem un copil. Azi s-a intamplat.
La ora 14:23. Si acum ma mai doare adica si la 16:18.
Nimeni nu e mai ghinionist ca mine.

32 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Jur ca daca n-as depinde de parinti si mi-ai da adresa tar*elor le-as taia sfarcurile si le-as ineca cu acid.

| Ballet a răspuns:

Oh sad

| wolder a răspuns:

Da frumos
ai imginatie

| cdu92 a răspuns (pentru wolder):

Funda!

| loverboy111 explică (pentru wolder):

Cica imaginatie. Mias dori sa fi fost falsa.

| OoBunnyoO a răspuns:

Interesanta povestea.du-te la doctor daca te mai doare.

| Crucified a răspuns:

Ce copii să faci tu bă puţă şchioapă? laughing Gata, ai rămas impotent. Nu mai poţi face nimic. Viaţa ta nu mai are rost. Ai şi tu 15 ani şi vrei să faci copii? Ce frumos. Ce interesant. straight face

| loverboy111 explică (pentru Crucified):

Am 17. So da vreau.si daca raman impotent viata nu mai are rost. Nu sti cat o iubesc eu pe iu ita mea. Si chiar ca esti vaca. Dar vaca nu vacuta ca e putin zis. Puta schioapa ii zici lu iubitatu nu mie mie inteles?

| Crucified a răspuns (pentru loverboy111):

Iubit? N-am iubit. Mă doare undeva pe mine că o iubeşti. Cred că e doar o târfă cu colanţii rupţi între craci. Hai valea mă nulitate de om.

| loverboy111 explică (pentru Crucified):

Sa iti iau neamu in ***. daca mai vorbesti urat de iubita mea sau de mine iti crap capul

| loverboy111 explică (pentru Crucified):

In *** sa stii la ce ma refeream ca cenzureaza astia repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Public-o. Fa-ti si tu un blog la fel ca Wooden.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaiii frate.o sa mori fara urmasi.ce ghinion pi capul tau.da iubita ta nu stie sa trateze de impotenta? ca doar e femeie?

| loverboy111 explică (pentru anonim_4396):

Impotenta nu se ppate trata. Doar daca ai noroc printr-o operati care costa mai mult decat o casa. Vin dintr-o famili bogata dar pana strangem fac d.r.e.q d21 de ani. Si oricum sunt sanse 3% sa pot sa fac copii. crying crying crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai loverboy? du-te ma in puii mei, ca nu ai nimic.te doare oleaca si trece.dar cu gheata si cateva mangaieri, din partea dansei se va rezolva.trebuia sa sari pe calcaie de cateva ori. daca e o problema foarte grava de ordin medical trebuie sa mergi la doftor.baga niste gheata acolo si nu o tine mai mult de 5 menunte.
fii pe pace ca nu ai nimic.si daca tot santem aici stii care culmea durerii si ghinionului? sa-ti creasca un testicul in talpa.bafta si sa va iubiti, iar copii cati veti voi.

| loverboy111 explică (pentru anonim_4396):

Desti tu mai destept ca un doctor?!?! Aia atunci a dat cat putea. Am si pland dar aveam 14 ani si totusi vreo 4 e mult alti plang de la unu sau 2 la 14 ani. Aia mereu cand dadea dadea sa plangi nu se oprea pana nu plangeai daca ma mai abtineam ma omora proasta sau ma lasa impotent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ma frate de aici ca e imposibil sa ramai impotent de la asa ceva laughing) La mine cand jucam fotbal (tot asa-eram mic) a intrat unu cu talpa sa-mi ia mingea din fata(mingea era la nivelul abdomenului) si m-a nimerit in aceeasi zonawinking mai avea si crampoane de fier. Uite ca n-am patit nimic zau asa... desi am cam stat la pamant nu stiu cate minute si m-a durut toata ziua.

| loverboy111 explică (pentru anonim_4396):

Frate cheatia e ca asa a zis promul doctor ca se poate intampla(acumacred ca era cu diploma de pe'net la 15 lei) ca am fost dimineata'la alt doctor si zis ca n-am nimic cslava domnului. Imi pare bine ca nu am patit nimic. Dar cu inima stau rau ca tot nu ia trecut iubitei ca a vazut sarutul.

| MisFit20 a răspuns:

Mai ceva ca in telenovele. Meanjeaza si tu locul si fa o baie cu apa calduta. Apropo sunt foarte mici sansele sa ramai impotent de la lovituri in testicole, sange va iriga penisul si daca primesti loviturile si daca nu.Keep Safe.

| loverboy111 explică (pentru MisFit20):

Esti tu mai cunoscator ca un doctor specializat?!?!

| loverboy111 explică (pentru MisFit20):

Viata unora e aurita. A altora ca in iad crying

| loverboy111 explică (pentru MisFit20):

Testiculele fac sperma si daca ele sunt afecte rau nu o mai pot produce.

| BlakeLively a răspuns:

Esti si foarte pesimist. Nu pot spune ca sunt mai ghinionista decat tine, dar ..eu zic sa consulti un doctor daca te doare asa tare.

| OodanteoO a răspuns:

Misto imaginatie, data viitoare zi si u ceva adevarat nu cred ca s-a intamplat asa ceva...

| loverboy111 explică (pentru OodanteoO):

Pai daca viata ta e numai lapte si miere tie greu sa crezi ca a altora e ca in iad.

| OodanteoO a răspuns (pentru loverboy111):

Omule hoo gta nu mai accentua pe povestea asta poate na 50% e adevarat, viata mea nu e numai lapte si miere am si urcasuri si coborasuri trebuie sa accepti aceasta e viata intr-o zi o sa regreti ca nu ti-ai trait-o la maxim...

| loverboy111 explică (pentru OodanteoO):

G SuzeG-ul e o eroare.
100% e real.

| GeorgiaaRose a răspuns:

Amuzantă poveste. laughing
Eh, nu am ce să îţi spun. Fii şi tu mai atent. Când vezi că vrea să-ţi dea unde doare, fereşte-te. laughing)

| loverboy111 explică (pentru GeorgiaaRose):

Cand a dat iubita nu ma asteptam si cand a dat aia nu prea mai aveam forta in picioarecat sa sar inapoi.

| gorigoscop a răspuns:

Moamamamamamam ce super intrebare.atat iti zic impotent nu ramai la 14 ani, ai fost "fraier" de te a lovit aia.si 4 suturi eu de la primul sut ii dadeam o palma de se lipea de perete-.- acu serios.inteleg faza cu iubita ta, aici este o problema dar nu esti ghinionist laughing adica toti baietii au primit cel putin una acolo zic eu. eu zic sa faci cum zice unul dintre cei de mai jos.o baie fierbinte+12 ore de somn laughing ar trebui sa te linisteasca apoi faci copii record

| loverboy111 explică (pentru gorigoscop):

Daca mai stateai pe picioare ii dadeai o'palamasi nu am zis dar am bagat-o in spital dupa ce am iesit eu.

| Madalyn3 a răspuns:

Da, lol. Ai o imaginatie destul de bogata, tu nici anii pe care îi spui in poveste nu-i ai. Deci imagineaza-ti altceva, dar sa fie mai inventiv!