| LariMary a întrebat:

Cu ati petrecut sfantul valentin?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Singur... desi daca ma chinuiam putin puteam fii cu o fata dar nu prea imi dau interesul deoarece SF Valentin este o sarbatoare a SF-intului in care sarbatorim sfintul nu indragostitii, este un concpt "imprumutat" de la Americani si de ce as sarbatorii? Este SF VAlentin si nu ma cheama Valentin.
NU prea sunt de acord cu traditii noi inprumutate...

| oanard174 a răspuns:

Stand

| Rustin a răspuns:

Singur.

| Ramona1 a răspuns:

Dupa parerea mea,acest"Sfant Valentin",care de fapt in calendarul romanilor nu se gaseste, nu simbolozeaza mare lucru. Daca vrei sa iti dovedesti iubirea fata de cineva, sau daca vrei sa oferi cadouri o poti face fara sa existe o data anume.