| Elena1234456 a întrebat:

Cum ati petrecut de Sfantul Valentin?happy

Răspuns Câştigător
| secret555 a răspuns:

Am facut teme am dormit si cam atat

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Superbday dreaming
O plimabare lunga prin parc+o bataie cu zapadalaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In mijlocul familiei.

| anaid a răspuns:

Am fost la olimpiada la francezafrustrated, dupa am iesit cu o prietene... dupa cu niste amici... dupa am venit acasa big grin

| asdgfhresry a răspuns:

Stand in casa, bronzandumi ochii la lumina becului...Pe net si la tv. Se numeste pierdere de vreme/frecatul mentei.big grin

| Andreea_7493 a răspuns:

Cu prietenii happy

| Aiwendil a răspuns:

Ca orice zi obisnuita.Am stat acasa, pe calculator, am iesit pe afara, am mancat si cam atat!

| emy_8408 a răspuns:

Am stat acasa si la pchee hee

| andy_3925 a răspuns:

M-am uitat la stelecrying

| lexony a răspuns:

Am dormit toata ziua.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura(vreau sa zic fara un iubit), prin parc cu prietenele mele cele mai bune. A fost o distractie pe cinste si m-a facut sa uit ca este ziua indragostitilor, ziua dedicata tuturor porumbeilor(de obicei ma intrista ca nu aveam un iubit) big grin
Peace and take care of yourselfwinking