| littleony a întrebat:

Cum a fost primul sarut? cum si unde s-a intamplat?:X

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

22 august 1994, luna plina, take my breath away, fluturasi prin stomac vreo trei saptamani dupa aia, fluturasi chiar si acum. Am ramas buni prieteni.

32 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Eu nu am fost asa precocetongue La 18 ani a fost, asa ca sa fie totul legalrolling on the floor Era ger afara.Prietenul meu ma tinea in brate si incerca sa ma incalzeasca. Sfios, mi-a zis: ma gandeam daca buzele tale sunt calde...Si in secunda urmatoare l-am sarutathappy A fost cel mai inocent sarut.si cel mai frumoshappy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Primul sarut in adevaratul sens al cuvantului a fost in clasa a 7a.Eram cu un tip pe care nu-l cunosteam aproape deloc.Ne-am cunoscut pe mess...ne-am intalnit ...si am fost impreuna cateva saptamani.
Ne plimbam pe malul Crisului...intr-o frumoasa zi de primavara.Si.ne-am sarutat. A fost chiar dragut. El era cu 4 ani mai mare decat mine...si saruta chiar foooarte bine.Nu zic chestia asta doar pentru ca a fost primul.si nu aveam cu cine sa compar.Chiar saruta foarte bine. Fetele umblau dupa el.Totul era ok.Ne-am despartit...si dupa vreo 2 ani...am aflat ca s-a spanzurat straight face. Chestia asta m-a marcat foarte mult...pentru ca...imi era drag.In plus.era un baiat care mereu glumea...niciodata nu m-am gandit ca va ajunga la asa ceva.

Oricum...ma bucur ca. a fost primul baiat care m-a sarutat.Asa stiu ca nu il voi uita niciodata.Mereu imi voi aminti de el cand va veni vorba de "momente frumoase din viata mea"

eileen
| eileen a răspuns:

Eu aveam 20 de ani... si voiam sa fiu sarutata prima oara la altar...eram cam naiva pe vremea aiahee hee) el avea 29 si era extrem de nerabdator... m-a condus acasa intr-o iarna, era foarte frig, m-a rugat daca accept sa bem o cafea..am zis ok, desi era vreo 12 noaptea. el tot voia sa ma sarute, dar eu nu voiam si pana la urma, de la cafeaua aia (eu, care nu beau cafea ca fac crize) m-am trezit ca..nu se mai satura de mine. I-am dat o palma si am plecat. Numai ca tr sa recunosc, ca mi-a placut, desi eu nu il voiam pe el sa fie primul care ma saruta, m-a "violat" mai multlaughing)) si a mai fost si frenchlaughing)))

| andreutz a răspuns:

In clasa a 6-a.era o colega de care imi place tare mult, dar nu aveam curaj sa ii zic... i-au spus altii inlocul meu insa happy si a luat ea initiativa odata la ziua unui coleg si m-a sarutat... ce vremuri...

carla
| carla a răspuns:

S-a intamplat pe la 14 ani...frumos si incantator, dar si inocent, m-au trecut toti fiorii. Hhaahah mi-a aduc aminte ca n-am domrit in noaptea aceea de fericire, mai ales ca ma sarutase baiatul care-mi placea. Frumoase vremuri happy

| deiutza_9183 a răspuns:

laughing)
sincera sa fiu nu mai vreau sami amintesc de primul sarut a fost o greseala toatala s-a intamplat acum un an la mine la tara eu mai mult curioasa laughingam zis sa incerc si eu dar nu am simtit nimic pentru ca nu tineam la repsctivu...asa ca nu vreau sa mai imi amintesc

| alliss a răspuns:

21 feb 2010. seara in scara la mine. :X cu actualul iubit :X. a fost ceva =p~. dadeam sa-l pup pe obraz. ca sa plec. dar ma ia in brate si incearca sa ma sarute :X:X. prima data nu stiam ce vrea sa facalaughing. asa ca ma invarte odata incet. si ma saruta usor si tandru =p~ vai doamne ma iau fiorii cand ma gandesc :X:X:X:X

| jony a răspuns:

Ciau! Acuma 15 ani aveam 8 ani si m-am jucat de-a Mama si Tata laughing De mic eram bagaretlaughingSi cu ideilaughing

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Heey...si eu am o intrebare asemanatoare postata, dar mai mai dezv.

Mie mi-a placut primul sarut, a fost unul simplu pe buze, nu french.Conteaza ca m-am sarutat cu pers. pe care o placeam, el fiind mai mare, nu a dat prea mare importanta sarutului, dar eu da. S-a intamplat la mine in camera, cand castigasem eu la un joc si i-am dat porunca sa ma sarutebig grin

| diiiiiannnnaa a răspuns:

30 octombrie 2008 smug pe banca in parc day dreaming noaptea .tocmai ieshisem de la liceu era vreo 19:30 ceasul big grin si m'a sunat sa ne intalnim in parc :p acolo erau mai multi colegi care au plkt apoi am ramas doar eu k el happy a fost frum ce sa zic...

| shanela a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 988. 5234 anisori

| adrian_6031 a răspuns:

Aveam 13 ani si s-a intamplat la scoala. dar ce este aiurea este ca prima fata care m-a sarutat a fost si singura care m-a sarutat si nu m-am culcat cu ea si am 24 de ani totusi. pacat ca sa maritat si eu mai am putin si ma insor

| zu a răspuns:

Pai.laughing muream de frica, mai ales ca era mai mare. din fericire.eu inca nu am auzit.chestii de gen.vaii ce naspa saruta.laughing.eram aproape de un containar.:d.si ne era destul de frig.fiind ianuarie.stiu ca mi-a zis la ce ma gandesc. i-am raspuns."eh.mai multe, depinde, tu". si mi-a zis "eu.la asta". si m-a sarutat. ce mai french.laughing.nu am sa regret niciodata.

| Adry a răspuns:

Nu prea bine. Restu' e confidential.

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum cva timp. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Acum deja suntem "avansati" laughing. Este minunat sa saruti daca iubesti acea persoana!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi... a fost la 14 ani jumate, cu proaspatul meu prieten. a fost GROAZNIK! a fost cu multe bale si limba bagata pana in gat! m-am si despartit de el.mai spunea si ca eu nu stiu sa sarut.bleah.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat. am ramas cu o amintire amuzanta dupa primul sarut. sau sa zicem scarboasa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.laughing.pentru mine primul sarut a fost la 17 anilaughing... spre nenorocul meu...nu prea imi placea baiatul...si m'a sarutat si french... locul a fost super.era vreo 11 seara intr'un parc...era totul super...insa sarutul a fost un esec. a durat cam 2 min... dar mi s; a parut atat de gretos...doamne! no way...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la scoala cu un baiat i-am spus ca il iubesc dar eu il iubeam pe prietenul lui dar el nu stia ca nu il iubesc nu am stat mult cu el doar 1 saptamana si tot eu i-am dat si papuci avea dreptate alexandra chiar incep sa-l iubesc dar eu nu mai vreau sa ma inpac cu el eu il iubeam pe cata dar incep sa-l uit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr deiutza idem la tine aceeasi chestie si yopz vara asta cu ionutz. a venit la mine din grz pana in brcn seara pe la 10 jum si a venit si baiatu de care imi placea mie si m-am simtzyt oribil...pana la urma a trebuit sa il sarut in fata lu andrei baiatul de care imi placea mie si dupa 1 zi i-am zis lu andrei ca a fost o greseala si ca eu pe el il plk si m-a intrebat daca vreau sa stau cu el si eu i-am zis ca ma mai gandesc trebuie sai zick saptamana asta:X:X:X te iubesc arasel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii... aveam 13 ani jumate cred si jucam adevar sau provocare ( invarte sticla ) rimul sarut a fost si un frech... de la persoana la care tzieam cel mai mult :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a fost cam greu. Aveam 14 ani s-a intamplat in data de 09. 08. 2010, eu nu voiam dar varamea ia pus acelui baiat sa ma sarut. A fost cam greu, nu ca nu voiam dar nu voiam sa afle tot satul.Pana la urma ne-am sarutat.Imi trecea prin stomac fluturasi si am inceput sa tremur.pai s-a intamplat pe un drum, am fost cu vara-mea si cu el sa ne plimbam cu biccicletele. el ma cara si pe mine si apoi varamea m-a lasat singura cu el...si asa sa intamplat.Nu stiu dc mi-a placut, sunt confuza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow...primul sarut a fost pe la 14 ani aproape 15(9 iulie 2010)nu a fost cel mai reusit deoarece el era mai mare iar eu eram pierduta in spatiu, nu stiam nici ce sa. Oricum el a fost super a venit la mine, mi-a mangaiat usor gatul si talia si a incercat sa imi dea un ''french kiss'', iar eu fiind nepregatita si simtindu-i limba am rams impietrita, dupa care sarcu a incercat sa ma sarute vreo 2 ore si dupa atate incercari l-am sarutat insfarsit
cam asa a fost primul sarut oricum a fost super datorita lui pentru ca m-a facut sa ma simt in al 9-lea cer oricum un sarut adevarat i-am dat dupa o saptamana, minunat numai noi doi pe la 12 noapte pe un teren de fotbal, de neuitat dupa care a venit la mine deoarece eram singura(nu va ganditi la prostioare)m-a condus pana in apartamen... 1, 2... 9, 10 saruturi dupa care a plecat si a fost un scump pacat ca nu mai is ca el, tot din vina mea nu mai is cu el da poate cine mai stie ca incepe sc si liceul meu e fff aproapede al lui, si no

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nah la mine era la aproape 14 sh nah eu i-am zis ca n-am mai sarutat niciodata sh ca n-am avut pr sh el nu-i nimic lasa ca te invat sh nah el s-a apropiat de mine sh mi-a luat buzele usor sh nah a incercat sa-mi baga limba in guralaughing si eu nah ce imi mai batea inimalaughingsi nu vroiam sa deschid gura da el cica deschide gura si eu nurolling on the floor da el cum nu si eu asa bine nah in fine eram cam prostutza...laughingbig grinoh go on sh nah dupa vreo cateva zile l-am sarutat si eu si am facut ca el sh nah asa a fost totultongue sper ca ti-a placut povestika mealaughing:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa... da am uitat sa spun a fost pe la o fantana sh a fost fr:Xaveam fluturasi in stomaklaughingapp eu sunt aia care nu a vrut sa deschida guralaughing ca sa nu te incurci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a fost la scoala in a 8, am chiulit de la latina si m-am dus sa beau apa de la baie, acolo era baiatul de care imi placea anul trecut, el a inchis usa si a zis ca daca nu il sarut nu imi da voie afara, eu i-am zis :d sincer ca n u am avut prieten pana acum si ca n-am sarutat pe nimeni el m-a luat in brate si m-a sarutat, erem nervoasa primul meu sarut de la el, si m-a sarutat si de 2 ori in baie, nu am intrat la latina si am iesit afara in curte si iar m-a sarutat, barim in sc de 3 ori de doua ori afara si eram dup un bloc si acolo mi-a bagat limba in gura, cryingnu era baitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 14 ani ne-am sarutat dintr-o prostie dar a fost asa de frumos...

| Anna_9116 a răspuns:

Pai day dreaming intr-o excursiewhistling si ne jucam adv sau prov... si s-a intamplat pur si simpluhappy

| SwagSwag a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu nu o sa va vina sa creada nici mie nu- mi vine sa cred nici acum a fost cu nimeni altul Justin Bieber cand el avea 13 ani in canada eram buni prieteni si acum suntem si a fost superb are niste buze perfecte