| Diieniita a întrebat:

Cum a fost primul sarut si unde s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

A fost umed...nu ma asteptam sa fie asa umedstraight facedeci a fost umed si placutlove struckce sa zic ca stii si tu...dar pentru restul` eram la un colt cu niste prietene si cativa baieti(inclusiv baiatul pe care eu il placeam multlove struck)si eu stateam si el a venit la mine si m-a luat de gat si m-a intrebat de ce sunt suparata si eu i-am spus da si el m-a intrebat da? si apoi m-a sarutat nici nu stiam ce fac ca habar naveam era o chestie noua pentru mine si sa vina unu` si sa te sarute am fost surprinsabig grin

Dar oricum a fost un moment foooarte placutlove struck love struck

9 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Pe o banca in parc. A fost dulce. (In sens figurat.) Cred ca peste 2-3 ani uit cum s-a intamplat pentru ca in final.nu e un detaliu foarte important, nu?

| Debb a răspuns:

A fost pe neasteptate. Eu nu stiam sa sarut si nu ma asteptam ca "prietenu" meu de aceeasi varsta sa stie. Aveam 11 ani amandoi cred.

| BomBonika_9617 a răspuns:

Intr-un loc vizitat doar de tinerii indragostiti big grin pe un "teren" cum il numim noi tongue Eram la prima intalnire cu baiatul pe care il placeambatting eyelashes A fost primul meu sarut big grin deci :p a fost de vis de neuitat n-am cuvinte sal descriu X: stateam noi linistiti de mana tongue apropiati si s-a uitat in ochii mei si imi spunea cuvinte tandre: esti dulce, frumos. etctongue sosise momentul sa plec acasa era ora 6 s ceva credtongue iar el a zis ca inainte sa plec nu ii dau un pwpik sau e prea mult pentru prima intalnire eu: am zis ca nu m-am mai sarutat niciodata cu nimeni si ca imi este frica, el mia sp ca s-ar simti onorat ca primul meu sarut sa fie cu el tongue atunci m-am apropiat de el si mi-a zis sa inchid ochii si sa ma las purtata de val :p Bun! am inchis ochii si am simtit un miliard de fluturasi in stoman, o emotie de nestapanit tongue s-a apropiat incet incet si POKhee hee pwpikul :X:X: dupa cateva secunde mi-am lasat privirea in jos (bineinteles ochii imi erau inchisilaughing) si l-am strans in brate :X apoi ma condus pana la un pod :p iar nd ne-am despartit neam pupat iala tongue Ai grija iti dau un sfat... eu nas prefera ca primul meu sarut sa fie banal"straight face aadika sa ai grija sa nu fie cu unu pe care nu il placi straight face ca nu o sa mai ai aceeasi emotie a primului sarut nu va fi aceeasi atmonsfera tensionanta si cu fluturasi in stomachee hee hai ca team pupat :* de mnumi dai funda... chiar ca ma supar pe tine straight face

| vOdK a răspuns:

Foooooarte excitant, parca mi sa luat ceva de pe inimă! eram intr-un club, pe o canapea alba melodie: reason for love - nimic kamarera), cu fata de acre eram indragostit pana peste cap! tin atât de bine minte momentul! parca ar fi fost ieri, desi era pe 5 Mai laughing foarte tare e fost! o experiență de neuitat! la tine cum a fost?

| EnterSandman a răspuns:

Haha,cred ca a fost pe la 9 ani,si s-a intamplat in curtea scoli laughing, eram si noi copi si vream sa vedem cum e, sincer mea cam placutwinking.

| Willis a răspuns:

Primul sărut. Eram într-o dacie camioneta (papuc). Din vorbă în vorbă, ne-am apropiat, și știam amândoi ce va urma, din priviri. Vorba câștigătoarei, chiar că a fost umed, am ținut-o așa minute bune. Nu ne mai săturam amândoi de inpletit limbile, și de mângâiat reciproc.

| Diieniita explică:

Eu eram cu 4 prietene la un stalp,acolo a varul meu si cu baiatul de care imi placea,si am inceput sa ne jucam adevar sau provocare, si varul meu la provocat pe baiatul de care imi placea mie sa ma sarute, eu nu vreiam dar am facuto...in concluzie a fost KLUMEA SI MIA PLACUT

| EusFat a răspuns:

In parc, fugeam dupa ea, am prins-o, si am sarutato!( nu chiar profesional dar ca primul sarut e bine!

| georgib a răspuns:

De ce intrebi? tu nu ai avut parte si incerci sa cauti locul perfect? sau te pregatesti psihic?