| VladAntonio a întrebat:

Cum ar trebui sa fie bărbatul perfect pentru femeile din ziua de azi?
La ce va uitați prima data? Cum ar trebui sa arate? Ce caracter ar trebui sa aibă?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prima data cand vezi un barbat, te uiti la fata si la hainele lui, sa vezi daca-i imbracat curat si decent, daca arata cat de cat omeneste si barbateste (nu arata a gay).
Daca-ti place ce vezi si vrei sa-l cunosti si el deja ti s-a adresat, atunci ii raspunzi politicos si incerci sa-l cunsoti (cum vorbeste, cum se comporta, cum merge, samd)

| alexalx1234 a răspuns:

Se uită la bani și fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici barbat perfect nici femeie perfecta.
Fiecare persoana are preferintele sale in ce priveste un partener.

Terminati cu intrebari de genu' pe aici, daca iti place de cineva trebuie sa il accepti asa cum e el/ea, sa lasati fiecare putin de la el/ea cand este cazul daca vreti o relatie stabila, daca nu, sariti din floare in floare si ajungeti la 40-45 de ani ca "de ce Doamne nu am avut noroc"

| isemilia a răspuns:

Nu exista barbat perfect, obiectiv vorbind. Personal nu cred in listele acelea gen :
____
iubi
1. Nume : X
2. Inaltime : Y, Z metri
3. Masa : W kg
4. Culoarea parului : G
5. Culoarea ochilor : H
___________
Iti dai seama pe moment daca iti place de un om sau nu. Nu poti planifica persoana iubita. Chiar si daca iti raspund toate fetele de pe TPU, te asigur ca nu vor exista doua raspunsuri la fel. Fiecare fata e unica, la fel cum fiecare baiat e unic.

| SociopatuI a răspuns:

Potent financiar pentru a le hranii poftele amandurora, masina noua/scumpa, aspect fizic placut, prestanta, status social bun, bun la pat, parul cret, patratele, puIa mare.

| AndreeaWTS a răspuns (pentru SociopatuI):

"părul creț"?
wtf? laughing

| SociopatuI a răspuns (pentru AndreeaWTS):

N-ai vazut ca acum toate specimenele isi fac parul cret sa dea mai bine la femei? laughing laughing

| Iunicu a răspuns:

Or să răspundă numai bărbații perfecți pentru că arareori găsești vreunul cu mici imperfecțiuni.