| stefanell a întrebat:

Cum as putea sa..."agat"laughing o fata?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

De cuier

Răspuns utilizator avertizat
| DragosMentol a răspuns:

Http://fiibarbat.ro/ Uite aici sfaturi in diverse situatii;).

| bowwow970 a răspuns:

Te duci la carrefour, cumperi o undita, un portofel, tragi la xerox o hartie de 50 lei, umpli portofelu de harti false( ai grija sa dea pe afara de harti ca sa se prinda ca ai valoare), te duci in bamboo cu undita si portofelu, cu aia 50 lei reali comanzi o sampanie, pana vine sampania de la masa arunci cu atentie portofelul prin club si astepti sa vina pizdele la tine. cand o sa vada sampania or sa se aseze la masa si nu ajungi acasa ne'****

| CrazySoursD a răspuns:

Prin lucruri frumoase...cuvinte spuse din suflet(sau ma rog.fa sa para) si spune-i cat de impresionat esti de felul cum arata si cum se comporta. Abureste-o acolo. Dar sa nu fi prea insistent ca mai rau fuge de tine.

| VADIq a răspuns:

O inviti intr-un local placut... asta e cel mai sigur tongue
Ai grija de exteriorul tau (mirosul, hainele, parul)
+ mai ai grija la vorbe laughing nu sa te arati ca esti smecher big grin de te ia dracu happy glumeste si tu cu ea... sau ma rog te prefaci ca o asculti cu atenti si unoeri mai dai atentie ca mai traiesti cand o asculti tongue