| Mikkaa a întrebat:

Cum as putea sa agat un baiat?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Trebuie să fii tu. Nu încerca să te schimbi. Dacă ar fi să te placă, să o facă pentru cine eşti cu adevărat. În principiu,te bagi în seamă cu el şi îi dai nişte,, semnale'' iar acesta îşi va da seama de ceea ce vrei să faci şi poate o să-ţi răspundă la fel. Nu încerca să te îmbraci foarte sexy, ceva decent şi frumos ar fi bine. Nu te da cu o tonă de fon de ten şi un kg de machiaj, fii naturală. În plus, trebuie să ţii cont şi de faptul că nu trebuie să-ţi lipsească curajul.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce trebuie să-i arăți că ești disperată după el?
Pa, pa.

| Mangustă a răspuns:

Sâni.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el, sa te folosesti de farmecul tau, sa incerci sa va apropiati.

| Constantin1963 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te duci sa vorbesti cu el, sa vezi in daca are rost sa te chinui sa-l "agati".Ar trebui sa afli ca aveti interese comune, prieteni comuni si din vorba in vorba daca ti se pare ca te place, faceti schimb de numere de telefon.Bafta!