| AnastasiaKatelimov a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat sa nu ma mai placa? ( stiu ca e o intrebare ciudata laughing, dar as prefera sa aflu cat mai multe pareri :3)

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca baiatul te place, este treaba lui si spune-i ca nu este si treba ta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ii spui ca are cucul prea mic si nici nu ii canta prin pomi.winking laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-l cu timpul isi va da seama ca incearca din greu imposibilul.

| NameHarris a răspuns:

Arati parul de la subratlaughing)

| AnastasiaKatelimov explică (pentru NameHarris):

rolling on the floor rolling on the floor amm, mersi pentru ajutor laughing

| ChristianS a răspuns:

Repet din nou
tragei cu palosul in cap laughing
si nu numai ca nu o se va da la tine, dar si nu il mai vedea doar daca vei trece pe la cimitir laughing