| bia000 a întrebat:

Cum as putea sa-mi conving mama sa ma lase sa plec intr-un judet apropiat de cel in care locuiesc pentru a ma vedea cu un tip (are 16 ani)?

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In conditii normale nu ai cum.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i adevarul si ea te va intelegi si-ti va da voie sa mergi sa-ti vezi iubitul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca prostitutia e oricum cea mai veche meserie din lume.

| bia000 explică (pentru anonim_4396):

Fain raspuns laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru bia000):

Asa sunt eu.

| bia000 explică (pentru anonim_4396):

Ai fost un tip/o tipa direct/directa...respesct asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru bia000):

Sunt, nu am fost. Si voi ramane in continuare un tip, nu am de gand sa urmez calea pe care a ales-o Naomi si sa-mi cresc tate.

| bia000 explică (pentru anonim_4396):

Da asa e...mnoh asta este

| CristinaSNC a răspuns:

Il cunosti? Ai grija daca il stii doar de pe internet. Eu zic sa renunti la gandul s te duci sa te vezi cu el. Mama ta bine face ca nu te lasa, incearca sa te protejeze.

| Kenya a răspuns:

Sa vina el. Oricum nu e bine sa te intalnesti cu un baiat pe care nu il cunosti... Poate fi periculos.

| madalinamadu a răspuns:

Depinde cum e mama ta. Dacă nu e prea severă e suficient să îi spui că mergi să te întâlneşti cu cineva, nu trebuie să îi dai prea multe detalii. Iar dacă este, îi spui că ieşi cu prietenii. Nu cred că lipseşti nu ştiu câte zile ca să o faci să se îngrijoreze.

| Quiin a răspuns:

Baiatul vine la fata din cate stiu eu, asa ca daca vrea sa te vada spune-i sa vina el.

| Agenta000 a răspuns:

Nu ar trebui sa pleci cu nimeni fara voia mamei tale, ea stie ce e bine pentru tine si trebuie sa o asculti mereu. Totusi il poti convinge pe el sa vina la tine!