| DarthRevan a întrebat:

laughing Cat de greu e ca baiat sa convingi o fata ca cu tine merita sa faca sex?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fata respectiva nu este o c**va pardon de expresie.
Poate pentru ea conteaza mai mult iubirea fata de acea persoana, decât de a avea plăcere fizica.
Dacă tu vrei doar plăcere cu o fata, du-te tată și ia-ți o bunaciune de la club, o îmbeți și o f*ți cât vrei.
Nu cred ca ar trebui sa procedezi așa, iar eu ti-as sugera sa o faci cu o persoana la care chiar ți, nu de dragul de a o face doar pentru plăcere fizica.
Te-am pupat

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi, ea trebuie sa iti demonstreze tie ca esti demn sa faci sex cu ea. Spor la treaba.

| Laura a răspuns:

Că cu tine nu sunt şanse, dacă îţi pui problema că trebuie să o convingi...

| RAY a răspuns:

Daca esti un barbat frumos si popular nu e greu daca esti un baiat urat poti da cu multi banii, dorinta sexuala umana o declanseaza aspectul fizic nu asa zis arta seductiei

| mentholinks a răspuns:

Depinde de fata cat e de insetata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Sau daca e c**va sau nu laughing))
daca e atunci va accepta din prima
daca nu, nu

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru0sorin a răspuns:

Man parca nu te interesa decat sexul cu dragoste, sa nu cumva sa te dezvirgineze o prietena care tea oferit posibiltatea. in fine eu zic ca nu e greu.

| Pizzaislife a răspuns:

Foarte greu putine sanse

| StefanNuExista a răspuns:

Foarte greu

| StefanNuExista a răspuns:

Foarte greu.

| ionutzamacau65 a răspuns:

Depinde prietene. Daca fata te place cu adevarat. Eu am prietena si am stat creca cam 3 saptamani dupa care boing laughing i-am tras-o. Stai si tu de vorba cu ea dar nu vorbiti despre chestii perverse. Atragei atentia intr-un fel sau altul. Eu am cucerit-o pe iubita mea cu un trandafir. Mai iesiti pe la un film, prin oras la un suc sau o pizza. Daca si ea te place ia-o de mana si spune-i ca vrei sa ii zici ceva la ureche. Si o saruti pe gura daca iti da o palma cere-ti scuze daca nu le accepta cauta-ti alta. Succes!