| DeSsFigUreL a întrebat:

Cum cuceresc o fata?

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Mi-a spus mama sa ma duc la o fata de imi place cu. ciocolata si flori! si sa ii spun. pe langa asta. ca.e draguta si frumoasa si ca imi place de ea!

Nu am facut asta! m-am dus decat cu o ciocolata si am mancat-o am2. si am vorbit despre jucariile de le avem. masinute colorate. etc.

Bai! cums a o cuceresti? depinde de felul tau!
Amuzament. fi simpatic, fa o fata sa zambeasca dar nu fi clown! Si fi deschis discutilor!

Eu nu inteleg. crezi ca aici o sa gasesti raspuns la intrebarea ta?! nu prea cred, poate doar 1% inspiratie. de la fete cum ar vrea sa fie cucerite.

Dar fi atent! realitatea e alta! una e sa ai muulta informatie si sa nu o pui in practica.

Mai stai de vorba cu fetele si vezi ce si cum. Eu nu pot insira aici...

| eddward7 a răspuns:

Pai fa-i complimente, dai cadouri de ziua ei (okazi specialewinking )

| stefania2011 a răspuns:

dar cati ani ai inloc sa cuceresti o fata tu trebuie sa inveti
unde s-a dus scoala dar ma rog cum vrei tu
1)fa-i complimente si cadouri
funda happy