| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata?

Răspuns Câştigător
| cami_6226 a răspuns:

In general fetelor le place sa fie rasfatate, iubite si respectate.tot timpul sa fie in atentia iubitului si apreciate. pustoaicelor le place distractia, plimbarile si BANI

8 răspunsuri:
| yami a răspuns:

Depinde de fata, de personalitatea ei...de ex, dc are o personalitate puternica, nu-i va placea niciodata un baiat mai prejos decat ea. e ca si-n reclama aia de la prajiturica magura, ce-i prea dulce ajunge sa-ti fie lehamitehappy. trebuie sa fie putin din fiecare, in primul rand, parerea mea, sa ai incredere in tine, sa nu te plangi prea mult de problema tale(altfel nu ar mai avea ea loc sa faca astabig grin)sa stii sa asculti(chiar dc nu prea intelegi despre ce se discuta, uneorihappy, poti fi romantic, dar nici prea exagerat, asta e iar cu doua taisurihappy...si nu te arata niciodata disperat dupa ea pentru ca s-ar putea sa-si doreasca un barbat puternic alaturihappy...arata-te interesat, dar sa ai rezervele tale, e mai interesant si mai placut jocul asta al cuceririitongue...sa fii stapan pe tine, pe situatie, si ea va simti asta! incearcahappy

| borsec a răspuns:

Nu exista o reteta anume, depinde de a om la om.Trebuie doar sa fii atent, intelegator, sa lasi foarte mult de la tine, cate un pic din toate. Dar sa nu exagerezi pentru ca atunci cand ea va ajunge sa te iubeasca, tu la un moment dat te obisnuiesti cu ea si uiti sa fii asa cum erai la inceput, iar ea iti va reprosa acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa poti cuceri o fata trebuie sa fii inteligent sa ai spui an fata ca te iubesc si imi placi mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai scoateo si tu in oras la un su, vb frumos, alint-o, scoateo la opizza. te pwpik succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa`o sa rada mult. Si totul va fi ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa cuceresti o fata mai intai trebuie sa-i afli coordonatele xxx|yyy... apoi ii dai o curatare...si apoi trenuletz de 4 nobii...nu uita ca inainte de astea trebuie sa o spionezi...bafta la innobilat

| ralu a răspuns:

Daca ar fi o reteta sigura si fara "faliment"...pentru cucerirea unei persoane...ar fi bine... dar toate astea depind in mare parte de caracterul tau ca om.depinde de personalitate si incredere de sine...folofeste-ti propriile calitati si vei descoperii singurpropria-ti reteta:... succeswinking

| dandiaconescudirect a răspuns:

Daca vrei poti veni la emisiunea Indragostiti-va In Direct doar la Dan Diaconescu Direct