| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc si eu o fata?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un zambet, un compliment, un saruthee hee.

| SufletDeCopil a răspuns:

Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca, tot ce poti face e sa fi o persoana iubita.restu.depinde de ceilalti.

| kennyisdead a răspuns:

In primul rand incepe prin a vorbi corect, cu 'eu' si nu ca dadea din deal cu 'eu' happy
succes

| geogi a răspuns:

Sa vorbesti frumos cu ea sa o inviti la un suc depinde despre ce fel de fata este vorba daca este una mai linistita invit-o la o plimbare in parc poti sa ii cumperi o floare sa ii dai de inteles ca o placi si sa ii faci complimente frumoase, sa ii trimiti sms`uri frumoase (daca ai numarul ei) mult succes:*

| CudiDaKid a răspuns:

Prin felul tau de a fiwinking

| Flinn a răspuns:

Fi deschis cu ea

| cristime a răspuns:

Combinate la cartela cu ea.