| swehrigtieu a întrebat:

Cum cuceresc repede o fata? Raspundeti-mi repede va rog!

10 răspunsuri:
| R3dEyE a răspuns:

Cea mai rapida posibilitate. happy

Răspuns utilizator avertizat
| gedderth23 a răspuns:

Mai intai te bagi inseama cu ea, adica vorbesti cu ea. Dupa ce v-ati cunoscut un pic mai bine o chemi in oras si acolo ai ocazia sa o cuceresti.Nu te ghida doar dupa infatisare, descoperai "sufletul".

| Pop_Andreea_1999 a răspuns:

Daca o cunosti din vedere, afla numele ei si dai cerere pe facebook, acolo povestesti cu ea, si cand o vezi saluto, si lasa-i comentari dragute, pe urma pune-o ca sora la familie pe fb, si o sa vezi tu,, funda

| Blu3Smyle a răspuns:

laughing Daca o placi nu se poate rapid doar incetul cu incetul nu te grabi sa sari pe ea s-ar putea sa strici tot! La un suculet la o prajiturica tine-o tot asa si la un moment intreab-o daca vrea sa fie iubita ta sau sa stea cu tine cum gasesti tu mai usor.Bafta!

| Iubibilăă a răspuns:

Daruieste-i iubirea ta si cadouri.
Pa, pa, succes.

| Cristiann25 a răspuns:

Cate palate ai? Un audi, bmw si e a ta! Da da o sa-mi sara acum multe in cap ca nu sunt toate pe interes etc.Mereu in viata in orice relatie exista un interes fie unul mic sau unul mare nu stau sa detaliez.Succes.

| FalconPunch a răspuns:

Cloroform... ajuta 100%

| h3r a răspuns:

Repede că moare!

| EuIulia1528 a răspuns:

Cumpara-i un cadou(nu prea scump ca dupa zice ca te lafai cu bani) ceva gen un urs de plus sau baga-te in seama cu ea(nu insista pari nebun) sau joaca "Adevar si Provocare" cu ea si mai multi amici si cand cade ca tu sa o intrebi ceva intreab-o ce parere are despre tine si vezi ce zice!